Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom a BioShock ot...

Hogyan tudom a BioShock ot megvétel nélkül aktiválni? Aktivációs kódra lennék kiváncsi, de sehol sem találok egy progit sem amivel meg lehet ezt valósítani.

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyit nem ér meg, maradj a netes flashjátékoknál.

[link]

2011. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudod, mikor kenyerre sincs penz, akkor nem tudok meg 2000 ft ert sem venni semmit. es igen, neztem, de gta 4 et fogom majd megvenni, az is arrebb van meg, de egyebkent mar megoldottam. es koszi, az okoskodasbol a faszom se ker egy percet sem.!
2011. máj. 21. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ne már... Akinek kenyérre nincs pénze, az nem netezik meg Bioshock-al játszik otthon. Én már megéltem, nem csak dobálódzok a szavakkal. 2300 Ft. Ez semmi.
2011. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
had tudjam már hogy ha nincs akkor nincs. net az régi dolog, hónap elején fizetésből lemegy. (net letudva) bioshockot meg leszedtem, ez meg nem kerül pénzbe. szóval igen is szar áll a háznál, de tök mindegy mert azóta már végig is vittem. nem szorulok a semmit nem érő kommentjeitekre.
2011. máj. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!