Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BFBC2 vietnámot vagy moh...

BFBC2 vietnámot vagy moh 2010-et vegyem meg inkább?

Figyelt kérdés

egy árban van mindkettő de nemtudok dönteni.

bfbc2 alapjáték megvan de a sz*r sebzés maitt csak közepesen megy a játék.


2011. okt. 17. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, én a MoH-ot nem ajánlom, na ott tényleg elég szar a sebzés, túl sok (bár nem tudom, hogy te milyet szeretsz), kevesen játszák, kevés pálya és fegyver.

De ha a BFBC2 nem tetszett, akkor a vietnam se lesz jobb, viszont ha szereted, akkor nagyon megéri.

2011. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyértelműen a BC2-t, az jobb sztem az összes mohánál, de ha már venni akarsz akkor várj. okt.29-ig, és akkor vedd meg a BF3-at, csúcs grafikával!!
2011. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az a különbség , hogy a Moh ba több ember van a pályán , BC 2 be több jármű meg fegyver . A sebzés rendszeres különbség hülyeség , ugyanaz a motor kb szóval még a graff is kb ugyanaz (multiban single playerben másmotor megy Medal of honor alatt erre figyeljünk oda ) . Én jobban élveztem , medal of honort , mert BC ből az 1 jobb volt és több jármű nagyobb pálya szóval ha ez a szempont akkor BC 1 veri a bc 2 ,de egyébként valóban BF 3 még csak ahhoz meg eszméletlen konfig kell (nem oknélkül egy csoda a játék ) a medal of honor picit nagyobb csatákra épül, rangerek vs Lázadók , nagy kaliberü illetve kis kaliberű pályákon (játék módtól függ ) . Én Mohot jobban szerettem ,de valszeg a BC 2 re van inkább szükséged mivel ugyebár nincs mi pótolja a játékot csak majd most a bf 3 ,de mint mondtam ugyan arról a motorrol beszélünk szóval érthető a nehéz döntés . (Mohba is van egyébként jármű csak nagyon kevés , olyan mintha bc 2 ből kölcsönöztek volna egy npc-t és tulajdonképpen tényleg erről van szó :D , viszont van egy killstreak rendszere a MOHnak ami nagyon jó lett nem cseszi szét a játékmenetet mint Cod6 ba ,de azért mégis valami kis plusz az szerintem kifejezetten jó lett )
2011. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BC 2 vietnam csak egy kiegészítő de a MOH meg egy fullos játék szerintem egyértelmű melyik éri meg jobban...
2011. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Meg is vettem a MoH-ot!
2011. okt. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!