Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta4 EFLC-ben az 1ik küldi...

A gta4 EFLC-ben az 1ik küldi után nem folytatja a betöltést, ezt a gondot hogy tudom fixálni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha annál a küldetésnél vagy amikor (ha jól emlékszem Santosnak hívják a pasast) a box arénába kell elmenni, ott a harmadik hapsinál azt mondja a Santos, hogy ess el (take a dive) akk azt nem szabad megcsinálni hanem a harmadik pasast is el kell verni. Nekem is ez volt a baj. Röviden: A harmadik pasast is el kell verni.
2011. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, a boxolós küldivel nem volt gond, hanem a motoros bandánál a libertonian küldi (ahol a gyémánt üzletelés van) miután elviszem a pémzt a megfelelő helyre, utána a végtelenségig tölti a kövi pályát és úgymond lefagy
2011. okt. 30. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, akk bocsi nekem a Tonysnál volt a boxolós küldetésnél.
2011. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!