Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield: Bad Company...

Battlefield: Bad Company 2-ben miért nem talál egy szervert sem (5 perc után sem) a szerverkereső? (emiatt nem tudok játszani)

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 15:59
 1/6 walholl ***** válasza:
Eredeti a játékod? Patchek fent vannak? Ha nem frissíted, akkor csak a jelenlegi verziódnak megfelelő szervereket fogja mutatni. És általában mindenhol frissítenek időben, szóval indítsd el az updater-t.
2011. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eredeti, új patch
2011. okt. 8. 10:22
 3/6 walholl ***** válasza:

EA fórumán próbálkoztál? Punkbustert telepítetted, frissítetted? Bár ettől még kéne találnod szervert, maximum kivágna. Nézd meg hogy a windows tűzfalban (vagy más tűzfalban) nincs e blokkolva. A játékot mindenképpen Rendszergazdaként futtasd (win7 alatt) ööö ezeket is nézd meg a tűzfalnál:

(ahová telepítetted)\BFBC2Updater.exe (Autoupdater)

(ahová telepítetted)\FBC2Game.exe (Game)

C:\WINDOWS\system32\PnkBstrA.exe (PunkBuster)

C:\WINDOWS\system32\PnkBstrB.exe (PunkBuster)


És kicsit buta tippnek hangzik, de egy játékmódot biztosan kipipáltál a keresőben? Conquest, rush stb. Ha nem teszed nem talál szervert. Remélem valamelyik segít.

2011. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ki volt pipálva, és köszi a tippeket!
2011. okt. 15. 08:36
 5/6 walholl ***** válasza:
Na, uccsó tipp. A szerverkeresőben ikszeld ki az EA szervereket, hogy azokat ne keresse! Tegnap véletlenül benthagytam és nekem sem talált egyet sem. Meg is hökkentem kicsit. Tuti ez lesz a gond.:-)
2011. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
így se jó! :( :( :( :(
2011. okt. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!