Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ehhez a gépigényhez játékok?

Ehhez a gépigényhez játékok?

Figyelt kérdés

2.8 Ghz

1 Gb ram

128mb vga

Tudom nem nagy teljesítmény főleg a vga.

Need for Speed nem érdekel mert mindel játszottam ami megy ezen.autós vagy gta stílusú érdekelne.


2011. szept. 14. 20:00
 1/7 anonim válasza:
hát nem naon tok gta san anderas talán
2011. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt már végigjátszottam...
2011. szept. 14. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Gta 4

Gta 4 episodes from liberty city


Arma II (TANK-REPÜLŐ-SZÁRAZFÖLD-TENGERI-HÁBORÚS szimulátor játék nem tudom mennyire fog tetszeni neked de ez egy bemutatja hogy milyen lett volna egy orosz-amerikai háború 2009-ben... Csernarusziában játszódik ahol felkelést kell levernie az amerikaiaknak, mert az egyik kisnép megkérte a NATO-t hogy avatkozzanak be a gerillák ellen stb. stb. stb multiplayerben mutatják be az igazi orosz-amerikai háborút.. warfare mód a neve, lelehet rakkni barakkokat, tank gyárakat meg ezeket bizonyos helyeken az egyik csapatnak aztán falvakat elfoglalni és kapsz pénzt, meg kell keresni az ellenség bázisát és el kell pusztítani... eszméletlen grafikával az élen :)

2011. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

régi gépekhez én mindig ezt a játékot ajánlom

Total Overdose


gta stílusú mexikói környezetben

2011. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Max Payne 1-2, Morrowind, Half Life 1-2
2011. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
max payne 1-2 Counter Strike 1.6 GTA vice city, max San andreas
2011. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hd olyan gépem volt régebben h 32es vga meg 1.3as proci akk sztem az a megjegyzés h "max a san andreas" az egy kicsit...
2011. szept. 19. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!