Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraft-nak...

A World of Warcraft-nak valaha is vége lesz?

Figyelt kérdés

A Blzzard folyamatosan fejleszti,bővíti újításokkal,javításokkal a WoW-ot,aminek az eredménye hogy kb 6 év után a játék még mindég egy meghatározó cím az MMORPG játékok között.És nem hogy fogynának a játék iránt érdeklődők,inkább növekszik a számuk.Gyakorlatilag 6 év elteltével a WoW csillaga fényesebben ragyog mint valaha és felfelé ível ami ritkaság számba megy az MMORPG játékok között.


Én személy szerint nem ismerek másik MMORPG-t ami ekkora sikereket aratott volna.Sok van ami hasonló sikereket megért,de tudomásom szerint egy sincs ami 6 év elteltével még mindég növekvő játékos számmal dicsekedhet és többen játszák mint valaha a havi díjas (pay2play) MMORPG-k között.


Véleményem szerint a WoW az egyetlen olyan MMORPG aminek a töretlen sikerét igazolja az hogy a 10 napos trialt le váltotta egy free2play változat..Más MMORPG-kből a free2play változat a játék sikertelenségének jele,például Age of Conan,Hellgate London,Lego Universe,Lord of the Rings online..stb.Elnézést azoktól akik ezen játékok rajongói,de véleményem szerint így van..Lehet free2play formában sikeresek,de az mégis csak egy "kudarc" hogy nem bírtak csak havi díjas formában életben maradni.


Szóval a kérdésem lényege hogy jelenleg semmi jel nem utal arra hogy a WoW az utolsókat rúgná,épp ellenkezőleg ritkaság számba véve "fényesebben ragyog mint valaha".

Szerintetek valaha is zuhanó pályára fog kerülni a WoW?

Én személy szerint igaz irracionális de valahogy nehezen hiszem.Úgy gondolom a Blizzard mindent meg fog tenni annak érdekében hogy ezt el kerülje,grafikai és játékbeli újításokkal.Például a grafika véleményem szerint már most alapos újításokon esett át.Mindent Ultra-ra felhúzva,élsimítással és DX11-el lenyűgöző látvány tárul elénk:

[link]

[link]


Jó mondjuk így sem sorolható a legjobbak közé,de láttam már rosszabbat ami még laggolt is,és a kezdetekhez képest....


Ti mit gondoltok?

Ha szerintetek idővel zuhanni fog,akkor mi lesz?

A Blizzard be zárja a WoW kapuit,vagy free2play MMORPG-t csinál belőle micropaymentel?Vagy egy utolsó lökést adva,alapos ráncfelvarrást fog végre hajtani?


Mi a véleményetek?


2011. szept. 2. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz, hogy maradandó legyen a WoW, olyan minőségű kiegészítőket kellene csinálniuk mint a Burning Crusade. Az volt a legjobb eddigi WoW kiegészítő, ilyet felülmúlni sajnos már nehéz, de remélem, hogy még tudnának ilyen minőségű kiegészítőt alkotni.
2011. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ANalDROID ***** válasza:
jaja megmár a grafikát is kicsit emelhetnék. Mongyuk birnám ha pld. assassin's creed minőségü lenne a grafika :D
2011. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A PVP haldoklik szöveg nagyon el fog kezdeni újjáéledni a Mists of Pandaria kiegészítőben (ugye worldpvp, hálelúja). Nagyon nagy negativitás várja a kiegészítőt, ezért remélem NAGYON odacsap a Blizzard és valami eszméletlen jóra megcsinálják.
2011. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én nekem nagyon tetszik a cata.. nem értem mi baja van az embereknek vele, meg hogy miért lenne elkapkodott.. mists of pandaria érdekes lesz. most elősször úgy érzem tényleg mintha nem a wowot látnám. egyébként meg azt bírom hogy mindenki azt mondja a catára meg mondjuk a mopra is jaj de szar lesz úristen utálom meg minden, aztán mikor megjelenik mégtöbb játékos lesz. ez most akkor hogy van? XDD
2011. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!