Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » X box 360 slim-et is ki lehet...

X box 360 slim-et is ki lehet flasheltetni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 05:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
elmehetsz a f@szomba gyáva szar vagy! azthittem kemény vagy...facebookon fel akartalak keresni de hát úgylátom kiheréltek...innentől kezdve lezárom a vitát :/:/ hátha ott leszek a temetéseden...bárcsak úgy lenne...én temetnélek el élve de anyádat melléd tenném h legyen aki fogja a kezed ^.^gyáva szar
2011. szept. 2. 22:31
 12/26 anonim ***** válasza:
Még mindig noob szánalmas lúzer vagy:D Ki mondta, hogy fent vagyok a F*szokBúúkján?? Látszik, hogy te is fent vagy, mert mint a nevébe is benne van, csak f*szok vannak fent mint Te:-)
2011. szept. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
És azok a f*szok egyenesen a szádba repülnének ha megtudnám ki vagy te beképzelt nagyképű anonymus csicska...tiszta szégyen vagy hencegsz itt névtelenül b+ menj má a f**mba és ne rontsd itt a levegőt ha nem mondod meg h ki vagy akkor kocc nincs erre időm !TE KEZDTED Te piszkítottál a kérdésembe b*ssz*m meg anyukád szája szélét!Normálisan nem tudsz válaszolni??Ezzel nem lettél több hogy ilyen retardált válaszokkal bombázod a népet!!Jó vicc h felkapom a vizet..normális válaszokat várok te meg itt elkezded gyártani a dumád,sőt meg sem mondod h ki vagy mert fodol mint az állat!Most már kemény gyerek lettél h ismeretlenül ilyen válaszokat adsz...állítom élőben már nem ilyen lennél!Na de most megyek mert jött anyukád és ki van éhezve a p*ncija meg a szája...kicsit teletöltöm pár deci fehérjével majd mondom neki h adjon belőle a BAROMfiának is had örüljön neki ha már csecset nem kapott ^^
2011. szept. 5. 17:06
 14/26 anonim ***** válasza:
Komolyan nevetséges vagy, nevetve sírok rajtad, ahogy adod magad:DDDDDDDDDDD
2011. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ne játszd már a többiek előtt az okos értelmes fiút te lúzer ^.^ kár h anyád magzatvizében nem volt cápa GYÁVAAAAAAAAA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
2011. szept. 6. 15:36
 16/26 anonim ***** válasza:
Lol humorod aztán nincs hidd el, inkább ne mutasd ki.Akkor is te vagy a legsz@rabb flashelő játékos akit valaha látott e széles világ! Anyád is biztos inkább kidobott volna az ablakon, csak hát épp jött a rendőrség azzal a gyanúval, hogy egy hülye gyereket tart a lakásában!
2011. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ratyi szöveg ez ecsém...ne is próbálkozz!Csicska,gyáva,ratyi,félős,anonymus szájkarate látom nagyon megy...az a baj h kiskorodban nem a megfelelő embertől kaptál tejet!de legalább felnőttél rajta (én vagyok az apád)
2011. szept. 6. 16:13
 18/26 anonim ***** válasza:
Én vagyok az anonymus te anyát püfölő, mikor te is az vagy. Itt mutatkozik az értelem noob kis csicska.
2011. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Utolsó ne haragudj de a kérdezőnek van igaza mivel te kezdted mert eleve nem ilyen választ várt...gondolom neked sem tetszene ha feltennél egy normális kérdést és g*ci módon válaszolnának vissza amit épp te csináltál...én is útálom ha valaki nagyképűsködik meg játsza az agyát!Igaza van ha meg annyira flash gyereknek tartod magad akkor tényl ne névtelenül magyarázz neki mert így én is azt hiszem hogy gyáva vagy!leírod neki szépen hogy ki vagy legalább had lássa kivel vitatkozik..mert így semmi értelme nincs tényleg!Ok nélül ne köss bele senkibe se ha nem muszály ==))
2011. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
xDD én is itt nézem a vitát és meg kell hogy mondjam h a tahó módon válaszoló kommentelőt szívesen bedobnám én is a kútba szóval ne idegeskedj kérdező!!sz@rd le csak a száját jártatja xDDD de am nem szólok bele de egy lúzer aki kb 100x leírta hogy noob :D:D de gyökér :D PEACE ;) bocs a közbeszólásért de ezt nem bírtam szó nélkül hagyni lol!!
2011. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!