Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tölthetek le Steam-el játékot,...

Tölthetek le Steam-el játékot, hogyha. (? ) 15/L

Figyelt kérdés

Az első, egy demo-t akartam letölteni, hogy kipróbáljam működik-e, de az eredmény csak egy steam error lett. Letöröltem a steam-et, és újrainstalláltam. Lehet belőle később gond, hogy netről letöltöttem hozzá? Nem lett feltörve? Ha később megveszek játékot nem lesz gondom ebből?

A másik kérdés, hogy laptopon működik a CS? Elég tudatlan vagyok... Előre is köszönöm!


2011. aug. 27. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Am,nem igazán értem mi a gondod :P


Szóval letöltöttél egy demót steam-el,de errort kaptál,majd újra raktad a steam-et vagy mit értesz az alatt hogy netröl letöltöttél hozzá?Mit töltöttél le?


Ha steam-es játékot akarsz telepíteni,futtatni mindenképp le kell töltened a steam-et hozzá.


Hogy a CS futna-e a laptopodon az első sorban a konfigtól függ.


Mi a laptopod konfigja?

2011. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval netről letöltöttem egy CS demo-t, amit hozzáadott a steamemhez. A töltés közben errort kapott, nem csinált semmit. Utána bejelentkezni sem tudtam, így újrainstalláltam a steamet. A laptop konfigját apától megkérdezem, ő jobban tudja. ^^'
2011. aug. 27. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Honnan töltötted le a CS demót?

Linkeld be,csakhogy utána nézzek megbízható forrás-e,mert ha nem akkor lehet azért kaptál steam errort mert a cs demo fertőzött volt és módosítani próbálta...

2011. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] Innen. Csak azért érdekelne, hogy nehogy az legyen, hogy megveszem a CS-t, és esetleg feltöri, vagy nem enged belépni... Köszi a segítséget! :D
2011. aug. 27. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond szerintem,biztonságban van tőle a steam-ed.

De ha steam-en akarsz vásárolni akkor a jövőben ne töltsél le steam-es játékot máshonnan mint a steam.Vagy ha steam-en nincs demó és máshonnan szeded le,ne engedd hogy hozzá adja a steam-hez.És akkor nem lesz gond.

2011. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!