Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Harry Potter PC játék...

Melyik Harry Potter PC játék a legjobb?

Figyelt kérdés
Nekem a 7 nem jön be,a 4-et meg már unom....A többit nem ismerem.
2011. aug. 25. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak az 5. ismerem, de az nagyon tettszett bár néha elég idegesítő volt, de az, hogy szabadon járkálhattam a katélyban, az nagyon tettszett.
2011. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Terveztem,hogy az ötöt és a hatot kipróbálom,mert azokat láttam egy barátomnál,és nagyon tetszettek.Az 1-2-3-ról van valakinek valami véleménye?
2011. aug. 25. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a 2 szerintem nagyon jó! Azt nem tudom elmondani, miért. :P De végülis ott is szabadon mászkálhatunk a kastélyban, csak ott még egy kicsit sem hasonlít az "eredetire", de attol még jó.
2011. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mint nagy Harry Potter fan természetesen kötelességemnek éreztem hogy valamennyi részt kijátsszam, így le is írom a tapasztalataim. 1. rész nagyon szép és nagyon jó, egy élvezet volt kijátszani, csupa jó ötletek. 2. rész a grafika pontosan az 1. rész szintjén van csak néhány apróságon változtattak rajta. Szintén egy nagyon hangulatos játék, kijavították az előd legtöbb irányításból és pályakomplexitásból adódó hiányosságait, remek hangulat, az egész jó ahogy van. 3. rész ami szerintem a legjobb mind közül. Teljesen új karaktermodellek, a kastély is teljes mértékben újra van dolgozva, gyönyörű lett, megjelent a mindhárom főszereplőt való irányítás lehetősége, amivel az járt hogy mindegyiknek egyéni képességei vannak. Fantasztikus új ötletek, amik legtöbb esetben az egyéni képességakből fakadtak, az én személyes kedvencem ezek közül a Harryre vonatkozó rész. 4. rész egy hatalmas csalódás azok után hogy PS-en mennyit játszottam vele, letöltöttem PC-re is, ahol is az irányírás egy rakat f*s, négy gombos irányítás, semmi kameramozgatás, és ennek fejében nem voltak képesek legalább egy többjátékos móddal enyhíteni a játék nyomorán. A grafika nagyon szép LENNE!!! ha nem a 600X800-as felbontás lenne a maximum. Ettől az egész rusnya pixeles lesz, nem is volt kedvem végigjátszani. 5. rész, elsöprő siker, hatalmas ötletek gyönyörű új modellek, az egész környezet fantasztikus, a 3. rész után ez lett a legjobb. Ebben a részben érzi az ember az igazi HP érzést. A 6. rész csak az ötödik árnyéka, negyedannyi ötlet sincs benne, amitől eltekintve a játék ömagában még nagyon jól sikerült. Ha a Quidditch-et is megcsinálták volna normálisan, egy szavam se lenne a játékhoz. A bájitalfőzés nagy ötlet, szép az összkép, csak a vége valami eszméletlen nagy semmi lett. A hangulat egyre nő, mire a végkifejlet ilyen ratyi semmitmondó lett. A kastély felépítése kicsit jobban visszaadja a könyvben leírtat, amiért kap egy plusz pontot. A 7. rész első része úgy önmagában egy lövöldözős játék volt, ami azoknak szólt akik úgyis felismerik a helyszínt, mivel ismerik a történetet, a játék nem is pazarolja a drága időt arra hogy bármit is elmagyarázzon. Önmagában a nagy jelenetek a helyén vannak ezért nem is húznám le különösebben, a 4. rész mindenképpen rosszabb. A 7/2 már valamivel jobb volt, egynéhány karaktert kivéve a grafika sok fejlődésen ment át, látványosan szebb lett, és feldobták a játékot a már korábbi részekből ismeretes elemekkel, plusz azért párbajozni egész jó móka volt, ezért alulról ez a harmadik. Befejezésnek vajmi gyenge, de attól még nem kell annyira fikázni mint ahogy a kritikusok tették, mert látszik hoyg volt vele munka. Természetesen az alapsztorit elferdíti a film amit a játék még tovább ferdít, de ez azért várható...
2012. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2-3 szinte teljesen ugyanaz a kategória, ügyességi, bár a 3 már fejlettebb. az 1-2 szinte ugyanaz csak kicsit másabb a varázslat. a 4 az teljesen különáll a többitől. az 5-6 ugyanolyan. a 7 nagyon jó, különáll a többitől de kva jó. szerintem az 5-6 meg az 1-2-3 feltétlenül próbáld ki! nem fogod megbánni!!
2012. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
volt szerencsém kipróbálni mindet de nekem a Második része a Titkok Kamrája tetszett a legjobban.. A grafikát leszámítva ő veri hangulatban,lehetőségben az összes többi részt. Annyira átadja a varázslatot hogy amikor játszod te is varázslónak hiszed magad,a zenei aláfestés tökéletesre sikeredett,az is varázslatosan passzol a Harry Potter témához,egy rosszat nem tudnék róla mondani.. Nagy grafika párti vagyok,de a Harry Potter 2 játék esetében teljesen kiengesztel a játékélmény..Titkos búvóhelyek,kártyagyüjtés,quiddich,párbaj,hihetetlen amit letett az Electronic Arts.. Játékélményben hasonlót még azóta sem találtam.Leírni sem lehet hogy mi az az érzés amikor azt látod mintha maga Harry Potter készítette volna azt a játékot a maga tapasztalatai alapján!!
2016. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!