Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem telepíti a GTAIV-et?

Miért nem telepíti a GTAIV-et?

Figyelt kérdés

Vettem új gépet, és fel akartam rá tenni a Gta 4-et, (hozzá teszem eredeti a játék, még megjelenésekor vettem cd galaxisról) és amikor telepítem a game-t, el kezd fel tenni egy programot, a "Games for windows live"-ot. és ITT LEÁLL a telepítés, ugyanis azt írja ki, hogy a gép nem kompaktibilis a progihoz :S

ötletek?


2011. aug. 22. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hello


Először is milyen operációs rendszered van? (windows Xp, Windows 7, Vista, stb..) Ha Xp-d van, akkor melyik kiadás? Servicepack hányas? Aztán érdekelne a gép tulajdonságai is. Aztán tudunk gondolkodni, vajon miért nem akar feltelepülni a windows live...

2011. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Windows 7 Ultimate, 64 bites.

1Tb-s vinyó,

4 Gb RAM

Amd Radeon HD 6570 1Gb-os vidi kártya

Amd Athlon X2 250 3 Ghz

És egy... nem tudom milyen alaplap :D

2011. aug. 23. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
jó gép azért rakja fel a windows live-ot mert windows 7-el csak akkor lesz komptabilis!
2011. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ezt most csak én nem értettem?

a gép jó. igen. de azt a sz*r games for windows live-ot nem akarja fel tenni. nem magát a gta4-et.

közben kipróbáltam netes gta4-el, de azt se rakja fel.

2011. aug. 24. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!