Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTAIV - Playstation 3, a...

GTAIV - Playstation 3, a többi lent. : ) (? )

Figyelt kérdés
kb konzolon, vagy inkább ps3-on milyen lehet a grafikája a GtaIV-nek ?? ugye pc-n van ilyen, hogy low, medium, high, stb... kb milyen lehet konzolon ?? olvastam egy oldalon, de az csak 1et, vagy talán 2őt írt.
2011. aug. 5. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Három dolog dönt:

1:A konzol teljesítménye !

2:Játék minősége !!

3:A tv minősége !

2011. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha fasza tv-d van, akkor valamivel erősebb a pc-s mediumnál. De a pc-s verzió szinte egyáltalán nincs opitmalizálva, úgyhogy az még a bika gépeken is szaggat, a ps3 verzióval nincsenek ilyen problémák.
2011. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

PS3-on (és boxon is) az élsimítás nagyon szar, talán nincs is.

Akármerre nézel csak recéket látsz, el is adtam még mielőtt platinum lett volna.


A grafikát általában leszarom, ha jó a játék, de ha nincs élsimítás akkor a legjobbakat sem bírom végigtolni.


Videókon nem látszódik, de élőbe nagyon szar, a recék miatt nálam a legrosszabb grafikájú játék (meg ha nem lenne recés sem a legszebb)

2011. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a kérdéseket! :D
2011. aug. 7. 10:21
 5/10 A kérdező kommentje:
ill. a válaszokat. XDDD
2011. aug. 7. 10:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát figyi már, jútúbról még nem hallottál?

http://www.youtube.com/results?search_query=gta+4+ps3+&oq=gt..

2012. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző:

most nincs igazad.

Youtube-on nem kapod vissza ugyanazt a grafikát, mintha élőbe látnád.

2012. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen néztem már, de ahogy mondják ott nem kapom vissza! most szereztem be egy konzolt közbe, és hát döbbenet.. az élsimítás főleg..
2012. jan. 8. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, nem vagyok egy grafika b.zi, viszont a GTA IV közben minden percben hánynom kellet a látványtól.

El is adtam hamar.

Ráadásul szerintem maga a játék is szar, de ez már szubjektív.

2012. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem adja vissza a jútúb 100%-osan, de azért jobb rálátást kapsz, mintha én azt ide leírnám.
2012. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!