Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megoldható valahogy?

Megoldható valahogy?

Figyelt kérdés
Egy ideje már játszok az Assasin's Creed első részével, de nem otthon, hanem apumnál, ahova 2 hetente járok. Otthon is le szeretném szedni a játékot, és folytatni ott, ahol tartottam. Sajnos a pendrive-ra nem fér rá a egész. Mit kell lementenem, ahhoz, hogy otthon, ha leszedem a játékot, meglegyenek az apumnál játszottak?
2011. júl. 7. 12:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, egy s-el írtam. Szóval Assassin's Creed. :D
2011. júl. 7. 12:04
 2/7 TheTrollDog válasza:
Vegyél egy nagyobb pendrivot ! DE ,nem lehet folytatni másik gépén ,szóval ne is reménygekj .
2011. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aspikami ***** válasza:
A save mappát kell megkeresned és azt kell a pendrive-ra rámenteni.Otthon pedig bemásolod.
2011. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első, nem fogok azért pénzt kidobni, hogy most egyszeri alkalommal egy nagyobb játékot vigyek pendrive-n. És miért nem lehet másik gépen folytatni?


Második, kerestem, de nem találtam. Ééés, ha úgy csinálnám, hogy két pendrájvra tenném? A felét ide, a felét oda másolom, majd az otthoni gépen egy közös mappába. Az úgy milyen?

2011. júl. 7. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem itt van egy 1.save nevű fájl.

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage\SKIDROW\4

ez a vacak progi települ amikor telepíted a játékot, ezzel tudja inditani a gamet, és ezt kel crackelni hogy induljon. szerintem ez a mentése.

2011. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
am ha csak azt másolod át ahova felraktad, nem fog menni mert kell hozzá az a ubisoft game launcher.
2011. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hááát az utolsó pillanatban a hazaindulás előtt még kijátszottam. :) Nem volt semmi, nagyon siettem. >.< Mindenesetre köszönöm a válaszokat. :)
2011. júl. 9. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!