Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 2-höz letöltöttem az...

A Sims 2-höz letöltöttem az összes kiegészítőt, felraktam, de miért nem indul el?

Figyelt kérdés
Mindet felrakom. Kéri a szabadidőt, berak Daemon Tools-ba. Rámegyek a szabadidőre, de azt írja, hogy rossz lemez van a meghajtóban. Ez miért van? Mindet felcrackeltem, bár úgy, hogy valamelyiknél nincs kimondott Crack mappa, hanem TSBin a neve, és ott vannak a (szerintem) crack fájlok. Ez lehet baj?
2011. jún. 23. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A crackelésnél ki kell cserélni a megfelelő fájlt, de nem értem, h miért a szabadidőt kéri, mivel hogyha letöltötted az összeset, akkor a paloták és parkokat kell kérnie. Crack mappa pedig tényleg nincsen. Viszont valóban a TSBin mappában kell kicserélni, de előtte töröld ki az eredetit, mert különben amit letöltöttél csak egy parancsikont fog berakni. Ha valami amúgy nem világos, akkor kérlek szólj, és leírom lépésről-lépésre. :) Remélem azért ezzel is segítettem valamennyite.
2011. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet, hogy az a baj, hogy nem töröltem ki az eredeti fájlt, hanem csak bemásoltam.
2011. jún. 26. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!