Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Németországban élek nemrég...

Németországban élek nemrég vettem egy xbox 360 slim 4g os konzolt és ki szeretném flashelni (tehát hogy másolt dvd vel is tudjak jatszani ) szerintetek hova mennyek vmi xbox szervizbe vagy hova mert még sose csináltam ilyet?!

Figyelt kérdés
az olyan hülye kommenterek kimeljenek akik itt dumalnak hogy miert flashelem ki ha ok megveszik az eredetit meregdragan akkor az az o bajuk:)
2011. jún. 16. 22:50
 1/4 Argloss ***** válasza:

Se garancia, se online játék... Meg ha jól tudom a németek nem veszik olyan lazán a kalózkodást, mint nálunk...


Talán ezeken az oldalakon van róla valami:

[link]

[link]

2011. jún. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze szervizbe majd kiflashelik LOOOOOL XDDDDD
2011. jún. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Méreg drágán? Használtan, de még fóliás játékokat is lehet olyan olcsón venni... csak szét kell nézni. Fallout 3 Goty, GTA 4-et 4k-ért vettem tök újan. Biztos lehet Németországban is használtan venni.
2011. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hülyegyerek vegyed meg a játékokat XDDDD meny el dolgozni barom ott jól keresel te állat
2011. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!