Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Heroes V milyen játék?...

Hejj kérdése:

A Heroes V milyen játék? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én maradok a III.-nál. :D

Amúgy nem rossz, elvan vele az ember, de egyedül uncsi elég hamar, jobb multizni valakivel. :D

2011. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetlen igazi nagy függő játékom volt. Én elvoltam vele. Mondjuk az is igaz, hogy baromi kevés játékot ismerek, mert nem nagyon kötnek le, de ezt megszerettem.
2011. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó játék, habár néhol egy kicsit nehéz. Én csak könnyű fokozaton bírok vele...:D
2011. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah, mi is akarunk csinálni ilyen lan-partit és ezzel szeretnénk majd kockulni :D
2011. jún. 5. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, és nem is nehéz:)Grafika, hősök, artifaktok, minden nagyon ott van. Én normálon játszok vele, tesóm is aki már 25 , és eléggé megy neki, szóval a nehéz még kicsit sok nekünk:D


15/L

2011. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!