Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyibe kerül az xbox 360?

Mennyibe kerül az xbox 360?

Figyelt kérdés
Van egy játék, ami csak ezen megy, de utána olvasva nem sok embernek van ilyenje, még is mi ez? hasonló mint a PS2? és mennyibe kerül az ára? 1 konzollal?? nagyon kéne az ára ajándék lenne!!
2011. máj. 24. 10:42
 1/4 bp1985 ***** válasza:

e utána olvasva nem sok embernek van ilyenje


Nem tudom te hol olvastál ilyet. Eléggé sok embernek van, de mindegy. www.arukereso.hu, magad is megkeresheted.

2011. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sok embernek van ilyenje.. nem tudom hol olvastad, de minden 2. háztartásban van 1. Neten 40e forint körül, boltban 65.000.
2011. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen, a legfullosabb 54-53 ezer körül van. A konzol maga a gép. Te kontrollerre (irányítóra) gondolsz, és igen általában 1-et adnak 1 géphez. Az meg hogy nem sok embernek van ilyen, kicsit vicces, csak az ismerősi körömben van minden második embernek (csajok fiúk vegyesen).
2011. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, az én körömben mindenkinek ps2-je van meg számítógépük, de csak 1 ismerősömnek van xboxra de csak a sima ez a 360-as neki sincs meg, de még csak 9 éves vagyok ne várj tőlem sokat, hogy tudjam mien sok embernek lehet ilyen, én csak az árára voltam kiváncsi, de köszönöm a válaszokat ^.^
2011. máj. 26. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!