Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az XBOX LIVE pénzbe kerül?

Az XBOX LIVE pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Megveheted a havi tagságot, 3,6 vagy 12 hónapra előre. Ekkor olcsóbb is. Ezért cserébe játszhatsz online, letölthetsz demókat, letölthetsz filmeket, trailereket stb. Nézz utána, az XBOX magyar honlapján, hogy mennyibe fáj.
2011. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Silver nem. Ezzel már elég dolgot tud.

A Gold az pénzbe kerül, de vannak előnyei:

-Multiplayer

-Videochat

-Egy héttel előbb érhetőek el a friss demok

2011. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 évre megoldható 9 ezer körül. ha multizol, akkor érdemes.
2011. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két fajta van, a gold és a free. A free ingyen van, tölthetsz le demokat, nézhetsz adásokat, használhatod a marketplace-t (trailerek, dlc-k, arcade játékok, stb.), meg csinálhatsz mindent, kivéve (ehhez kell a gold, 10ezer egy évre) online multiplayer, vidochat, party-ba való csatlakozás, és a demok egy héttel előbbi letöltése. Nyilván itt az online multiplayeren van a hangsúly.
2011. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy xboxonként 3 profillal tudsz 1 hónapos ingyen gold live-ot aktiválni, tehát kipróbálhatod ingyen is, akár három hónapig (havonta más profillal). És moddolt géppel ne nagyon menj fel, bár 1 hónapot tuti kihúzol.
2011. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És az mspontokért lévő dolgok olcsóbbak lesznek?

Vagy ez csak monda?

2012. máj. 22. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, azok ugyanazok nyilván. Viszont gold tagoknak időnként vannak akciók/leárazások, ami az ingyenes tagoknak nincs (nem is látják azokat), szóval van, hogy lehet így spórolni.
2012. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mikor mentés helyet választok van egy Cloud Savegames lehetőség. Kiválasztottam de sajnos csak Gold tagságúaknak elérhető. Mi lehet ez?
2012. máj. 22. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a vinyóra ment, hanem a live-ra. Nem nagyon tudom máshogy megfogalmazni. Az a lényege, hogy ha átmész haverodhoz, akkor ott is be tudsz jelentkezni a profiloddal, és az ő gépén is tudsz játszani a mentéseiddel, mivel a cloud-on vannak (a neten). De ez azért szopás, mert ha oda mentesz mindent, aztán lejár a goldod, nem tudsz játszani a régi mentéseiddel. Én többek között ezért is hanyagolom azt.
2012. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!