Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom megcsinálni az...

Hogyan tudom megcsinálni az XBOX Live-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Légyszi értelmes válaszokat adjatok. Unokabátyjámtól örököltem egy XBOX360 Elitet és az chippelve van másolt játékokkal. Mivel én és az anyukám élünk 2en nem tudunk venni eredeti játékokat. Hogyan tudom megcsinálni Xbox live-t xboxra? Hány százalék esélyesem van rá, hogy sikerül másolt játékokon Liveznom? Gépen nem tudok azon a játékon(Cod4en) játszani mert ez épphogy a netet elbirja, és mint irtam nem vagyunk gazdagok. Köszi előre is a válaszokat,tippeket,lehetőségeket.
2011. aug. 14. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
SZia! Sajnos el kell, hogy keserítselek, de a MicroSoft olyan rendszerrel védi a másolt játékokat Live!-on, hogy amint fellépsz Flash-elt xBox-szal azonnal kitilt, egyszóval nincs lehetőség Online játékra:s
2011. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ :S
2011. aug. 15. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Mostanában úgy tudom nem bannolnak, hanem amikor felmész live-ra, akkor a frissítés, amit mindenképpen le kell tölteni, felülírja a flasht ami a gépeden van. Bár ez nem segít egyáltalán, mert onnantól fogva nem fogsz tudni csak eredeti játékokkal játszani, mivel törli a törést. Legalábbis én így tudom.
2011. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2011. aug. 16. 10:46
 5/5 Sárkányfűárús válasza:

A lényeg,hogy ha felcsatlakozol, kap a gép egy bant.

Jól mutat a "31.12.9999" felirat...:D

2011. szept. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!