Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Örülnétek, ha Londonban...

Örülnétek, ha Londonban játszódna a GTA 5?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten. Már unalmas ez az állandó Amerika...

És sajnos olvastam egy olyan hírt, hogy valószínű San Andreasban vagy Los Santos lesz a helyszín. "Csodálatos..." -.-


Itt olvastam: [link]


2011. máj. 1. 23:24
1 2
 11/20 anonim válasza:
Szerintem játszódhatna pl.: Moszkvában, mert nekem a GTA Criminal Russia is nagyon tetszik.:D:D
2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ja és az orosz maffiának dolgozunk.mondjuk a GTAIV olyan oroszos volt.sok olyan karakter volt benne(Dimitri,Mikhail Fausti,Vlad)
2011. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
vagy legyen akkor Románia, és mi leszünk a cigány maffia vezérei
2011. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

az nem jó mert akkor mindig jönnek oda majd a 120cm-es tömény erőszakkal teli c×gány gyerekek az utcán hogy:He,nincs egy huszasod(persze románul)

-aggyá má vagy különben a bicskámmal.... xD

az a c×gány maffia meg szerintem béna nincs is fegyverük csak kis kés,meg balta :D

2011. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
azért ne alacsonyítsd le őket. Van még nekik krumplipucoló szamurájkard. Mé nem lenne jó? Lennének küldetések, amivel tiszteletet szerezhetsz. Pl. keress 4 ártatlan járókelőt, természetesen ne cigányt, és késeld meg rabold ki. 100 tiszteletpont. Vagy dugd meg a saját hugod, szüljön 25 gyereket, és taktikával juss el a hivatalba a segélyért.
2011. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
előző! te normális vagy?! a nagy sikerű GTA játékba ,lennél egy c*gány karakterrel az egész játékban:S?! én még ezzel sem tisztelném meg őket...
2011. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
szerintem ne legyen Londonban mert az sz.r lenne!
2011. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék ha London-ban jászódna.Ott van például a Getaway,Londonban játszódik és ez miatt utáltam:


-bal oldalon menni (mondjuk ilyen játékban mind1:)

-zsúfolt kis utak

-nyomorék EU és Brit kocsik..stb..stb


A London nyújtotta hangulat nekem nagyon nem jött be ebben a játékban,ezért nem örülnék ha a GTA oda tévedne.


Én személy szerint örülnék ha San Andreas lenne a következő helyszín mert annó a GTA:SA-ban kaptuk a legnagyobb,legváltozatosabb helyszín(eke)t és legnagyobb szabadságot..Ha ezt újra megalkotnák a Rage motorral,nagyon frankó lenne szerintem.De ha vissza térnének az eredeti fel álláshoz miszerint a 3 sziget:


Vice City

Liberty City

San Andreas


Azis király lenne.Csak mert a "név" ugyan az és alapvetően meg van mind a 3 helyszínnek a maga sajátossága szerintem gond nélkül alkothatnak újat,látványosat belőle.Ott van a GTAIII és a GTAIV Liberty City-je.Alapvetően ugyan az a jellegzetessége mind a 2 részben,de mégsem lehet össze hasonlítani a 2-t.

Én legalábbis nem éreztem azt a IV alatt hogy "már megint LC,de unalmas.."

Ugyan így fel tudnák újítani Vice City-t vagy Sand Andreas-t is.


De ha netalán mégis ki lépnek ebből a 3-ból akkor gondolom nem az USA-ban maradnak mert végülis ezzel a 3 várossal le fedték az USA fő jellegzetességeit,felesleges lenne egy új név alatt újabb USA várost kreálni.Ebben az esetben én Moszkvának valami ázsiai városnak örülnék.De semmi képpen nem örülnék ha bármilyen EU vagy UK városban jétszódna,mert akkor a "valósághű" érdekében Opelokkal(UK-ban Wauxhall) meg Suzukikkal,Pugeotokkal meg Renault-okkal kellene szágúldozni.Eltünnének a jó kis Ford Mustángok,meg Shelbik,Chrysler,Lincoln,Cadillac,Hummer,Buick..Amcsi kocsik nélkül a GTA nem lenne ugyan az...Az USA-ban kell hogy maradjon!

2011. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Annak örülnék ha M.o.-n játszódna a GTA 5 az lenne a legjobb
2011. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én firenzének jobban örülnék ... a sztori pedig lehetne ilyen blöff, vagy ravasz, az agy szerű...bár ahoz london kedvezne? :/
2011. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!