Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Örülnétek, ha Londonban...

Örülnétek, ha Londonban játszódna a GTA 5?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten. Már unalmas ez az állandó Amerika...

És sajnos olvastam egy olyan hírt, hogy valószínű San Andreasban vagy Los Santos lesz a helyszín. "Csodálatos..." -.-


Itt olvastam: [link]


2011. máj. 1. 23:24
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Na, senkit nem érdekel a téma? :S
2011. máj. 1. 23:37
 2/20 anonim ***** válasza:
Haverom is ezzel jön, hogy Londom milyen jó lenne....Hát London jó város, de nem egy GTA-ba. Egy GTA-ba egy színes, forgalmas város kell, London meg egyhangú. Én örülnék egy Miaminak (Vice City felújítva), esetleg ténylegesen Los Santos felújítva, de ha Amerikán kívülre megyünk, akkor eltudnám képzelni még Tokiót és Hong Kongot ami zsír lenne.
2011. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy szerintem sem hong-kongban sem londonban nem fog játszódni, mert ugye van a GTA London meg a GTA Chinatown Wars, oké hogy a chinatown wars nincs pc-re, de miért érné meg nekik mégegyszer megcsinálni? Szerintem valami európai városban fog játszódni, vagy mondjuk California valamelyik részén, esetleg kanadában mert fagyott tájjal még nem találkoztunk
2011. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Chinatown Wars mióta játszódik Hong Kongba?
2011. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én valami keleti nagyvárosnak örülnék, az érdekes, szép. London unalmas, ahogy Amerika is.
2011. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
hát nekem London nem tetszene:( lehetne Budapesten inkább.á nem egyébként én is Vice City-nek örülnék felújítva és ha megint azzal a fickóvval lennénk Tommy Vercettivel kicsit idősebbe és 80-as évek helyett napjainkban játszódna mint a GTA IV :D
2011. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ja és természetesen olyan grafikával és multiplayer-el vagy jobbal mint a GTA IV
2011. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Inkább Budapest!!! :D

Milyen komoly lenne már.A Parlament előtt elütném az összes szemét tolvajt aki megy lopni a parlamentbe.

2011. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék se valami Japán városnak se Londonak!Maradjunk imkább amerikánál.
2011. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Vice City! olyan grafikával mint a GTA IV ja és 2010-2011-es években kéne játszódni egy olyasmi karakterrel mint tommy vercetti:D
2011. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!