Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ilyenkor mit lehet tenni? Sims 2

Ilyenkor mit lehet tenni? Sims 2

Figyelt kérdés
Töltöttem hozzá cuccokat.. Most nem annyira sokat mint régebben, mert akkor is valószínű hogy az volt az oka hogy mikor indítottam, lefagyott.. A zene ugyanúgy ment de nem töltődött. Most is ez van. Mit tudok csinálni? Töröljem az összes cuccot?? (simeknek ruhák stb) Segítsetek légszi!!
2011. máj. 1. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne tölts le hozzá semmi féle baromságot.

Én egyszer letöltöttem egy hűtőt a nettől és annyira szar volt,hogy le is kellet formázni a gépemet.Szóval ne töltögess le mindenféle baromságokat.Simeket főleg ne.

Inkább csináld meg magad.Én bárkit megtudtam csinálni csak 1 órás meló.

2011. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Simeket nem szoktam letölteni, pont az benne a jó hogy te tudod alakítani őket hogy hogy nézzenek ki. Csak ruhákat és hajakat szoktam, mert amik benne vannak nekem nem tetszenek. Amúgy ma még nem játszottam vele, de tegnap este jó volt, szóval most is lehet hogy jó..
2011. máj. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!