Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 -mat crackelni kell...

A sims 3 -mat crackelni kell ilyenkor?

Figyelt kérdés
A sims 3-mal lenne kérdésem, már rávan telepitve a gépre (torrenttel töltöttem le), rá telepitettem rákatintok elis indul de amikor betöltött és kiadná hogy új játék sussentvallyban akkor azt írja hogy: nem tudjuk hogy az eredeti lemez a tulajdonodban van ezért keresd fel ügyfélszolgálatunkat. Ilyen kor a mi a teendő? Mert deamon
2011. júl. 6. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs vége a kérdésnek (?).


Minden letöltött játékot crackelni kell, különben hivatkozni fognak arra hogy nincs a lemez behelyezve, vagy nem érvényes, mindenesetre nem indulnak el. Ha azt akartad írni hogy a daamon tools-szal bemountolt lemezképen nincs crack mappa, attól még nem biztos hogy nincs crack. Egyrészt az lehet egy más elnevezésű mappában is (például releasercsapat neve), de az is lehet hogy az iso fájlon kívül, a letöltési mappában mellékelték a cracket és egyéb másolandó fájlokat, így onnan kell másolni, ahonnan betallóztad az iso-t.


Bár minden nap legalább egyszer megkérdezik, biztos ami biztos leírom azt is, hogy ha a játék elindul, és frissítést kér, frissítés esetén a crack nem lesz használható, és újból nem fog a játék elindulni, amíg nem találsz egy olyan cracket ami a frissített verzióhoz lett elkészítve.

2011. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt ! ha több kiegészítőd is van hozá és fent van akkor nme cracckelted az egyiket !
2011. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!