Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. O. S. FONTOS! HOl lehet...

S. O. S. FONTOS! HOl lehet letölteni a sims2-t, a kiegészítőit, és a sims3-at?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kislányomnak születésnapja lesz és ezeket kérte. És ha le lehet tölteni, akk letöltném. viszont nem nagyon tudom hogy melyik a jó. van torrentünk, és a carpathians-on szoktunk filmeket letölteni, viszont ott ezt nem találtam. Kérlek segítsetek!!!! Előre is köszönöm a válaszokat! Ja és ha már megírtátok hol lehet azt is megtudjátok írni hogy utána hogyan kell elindítani, vagy hogy a sims2-höz a kiegészítőket hogy kell felrakni? Köszi!! :)
2011. ápr. 25. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

torrenten a the pirate bay-en keress rá, töltsd le iso fájlokban, ezután szükséged lesz a power iso-ra, vagy a daemon tools-ra, h bemountold, crackeled amivel indítani kell és kész! Ja, és serial is kell a játékokhoz.

linkek: [link] (crack)

***** (torrent)

[link] (serial sims 2+eps)

***** torrent/4953282/The_Sims_3_serials_-_(100_serials_) (ne töltsd le, ez csak serial -- sims 3)

7SCU-TJN5-CSJQ-DCS7-SRLD (világ körül)

V677-YLAC-SCRM-E201-0VTY (luxus lakás c.)

VJZR-UPAC-SCRM-PITA-LITY (álomállások)

VPMV-7PYX-VTY6-RTY6-6VTY (padlógáz)

E7WW-UC6P-DGMH-5DGG-TRLD (leszáll az éj) ez a legújjab kieg, ezzel kell indítani, ezt crackeld innen --> [link]

ha a crackeléssel kapcsolatos kérdéseid lennének, akkor azt már egyszer kifejtettem szépen egy másik kérdéseben, azt is linekem. http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__1702951-s.. ott kezdődik, h Szia!! Először is fontos, ha cracket töltesz le hozzá... (...) A letöltésnél a megjelenő ablakban elég a MIRROR1-et letölteni. :)

ha pedig a bemountolást részét nem érted, írd meg, és elmagyarázom. remélem segítettem.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jajj, még1 doldog, a torrentem multi 16osat, v 19eset keress, és angolul írd be a nevüket! :)
2011. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!