Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan lehet letölteni a The...

Honnan lehet letölteni a The Sims 3 alapjátékot és kiegészítőit egyben ingyen?

Figyelt kérdés
Torrent jobb lenne, mert találtam egyet, de az nem az volt, s ott egy örökké valóság lenne letölteni. Tudom, h sok ilyen kérdés van, végig is böngésztem szinte már mindet, de nem találok normálisat. Köszi előre is, ha segítetek!
2011. jan. 27. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
piratebay.org
2011. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ott már néztem, de nem találtam csak angolt.. nekem magyar kéne
2011. jan. 27. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
de az magyar.. ha a razor félét töltöd. Telepítésnél ki lehet választatni a nyelvet.
2011. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a razor az nem teljes verzió szerintem. Vagyis még mikor annó kiadták, akkor is tele volt a net ezzel a féle verzióval és ott sokan mondták, h nem a teljes. Meg én olyan szeretnék, ahol az összes kiegészitővel egybe van gyüjtvd, mert ha már letöltök egyet és crackelem, akkor nem fogja a kiegészítőket feltelepíteni..
2011. jan. 27. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Na de olyan nincs. A razor féle az az alapjáték, a kiegészítőket meg le kell tölteni külön, feltelepíteni egyenként, utána crackelni az utolsót - nálam a pl. a leszáll az éjjel működik.
2011. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Most elkezdtem tölteni egy alapjátékot, ami elvileg magyar és teljes verzió. Tdsz olyan linket adni, ahol a kiegészítők vannak és torrentes?
2011. jan. 27. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát piratebay-en az összes kiegészítő is megvan, én mindet onnan szedtem, pár óra alatt lent vannak.
2011. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok, köszi. Bár azt az oldalt nem szeretem, mert nem is lehet használni a keresőt normálisan:/ meg jobb lett volna egybe letölteni, és úgy feltelepíteni, mint hogy itt fél napot eltölteni a keresgéléssel meg letöltésekkel
2011. jan. 27. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!