Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell csinálni, ha az...

Fannicca kérdése:

Mit kell csinálni, ha az uTorrent-en már letöltöttem a Sims 3-at?

Figyelt kérdés
Csakmert attól még nincs úgy a gépen :/
2011. ápr. 21. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Bemész a mappába ahova letöltötted ha sok kis fájl van akkor letöletsz hozzá egy Winrar nevű progit, rákattintasz akármelyik fájlra(csak ne a .svf-re), majd előugrik a winrar és ott kicsomagolod.(kicsomagolás gomb)

Akkor visszamész megint a mappába és ott lesz egy rendes mappa benne a kicsomagolt játékkal és innentől már csak telepítened kell.


Ha meg egy nagy fájl van akkor letöltöd a DaemonTools nevű progit, feltelepíted, újraindítod géped, utána a a tálcán ahol vannak a kis ikonok ott lesz a daemontools ikonja is, jobb klikk akkor virtual device, ezen belül menj a legfelsőre abból is kinyilik egy fül majd arra hogy mount image, ekkor ki kell tallóznód azt az 1 nagy fájlt amit letöltöttel, ha ez megvan akkor bemépsz a saját gépbe és ott lesz a játék egy virtuális meghajtóban és onnan telepíted.

2011. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 -Igazmondó- ***** válasza:
Szerintem nem sok mindent értett meg belőle de hátha sikerül. :)
2011. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi xD
2011. ápr. 21. 16:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudom hogy kis vagy nagy fájl e ? o_o
2011. ápr. 22. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyjuk inkább, kérj meg valami ismerőst inkább aki segít neked:)


Második: erősen sejtettem én is amúgy:D

2011. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lécci írd le! :O:O

most anyuval vok itthon ő pedig szinte nem is ért a géphez... :/

2011. ápr. 22. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem írom le mert ha az első válaszomból nem értetted meg akkor ebből se fogod.

Crackelésről meg egyéb dolgokról nem is beszélve.Mondom kérd meg egy ismerősöd majd mert a válaszaidból lejött hogy egyedül nem mostanában csinálnád meg.

2011. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -Igazmondó- ***** válasza:
Szerintem is inkább ismerőstől kérj segítséget. Biztos akad valaki aki ért hozzá.
2011. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!