Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A redient evil 5-be hogy kell...

A redient evil 5-be hogy kell megölni egy szörnyet?

Figyelt kérdés
Ott járok amikor egy személyt kell elkapni, de megszökik egy ismeretlen segítségével. Ő alkotta azt a lényt amelyiket meg kell ölni. Ilyen repülő hernyó szerű dolog vagy denevér.
2011. ápr. 13. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lövöd azt csá. Legnehezebb fokozaton toltam, és nem nagyon akadtam meg ilyesmin. Néhány lénynél mondjuk nem mindegy melyik részét lövöd. Kicsit pontosítanál kit kell elkapni és szökik meg, mert már nem emlékszem teljesen ez melyik része a játéknak, annyi főellenség van benne.
2011. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy felmerült még 1 gond. Felraktam a játékot meg minden aztán elidnítom, de ha profilt akarok létrehozni akkor vmi szarságot ad be -.-" Windows live mit tom én mit.... És nem tok profilt csinálni. Midnekinek így van ez, vagy csak nekem? Mert Ha nicns profil és úgy játszok akkor nem tok menteni és ha kilépekújból kéne kezdeni az egészet.
2011. ápr. 14. 07:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben viszont nem tudok segíteni, mert xboxon toltam, ott meg ugye van egy live profilom.
2011. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na akkor mit csináljak? Mert az úgy nem pálya hogy mindig kezdjem előröl :S
2011. ápr. 14. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom torrentezted. Akkor tölts le egy másik verziót.
2011. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sikerült!!! Megy a játék és tudok menteni is :))

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tippeket.

2011. ápr. 16. 07:29
 7/8 A kérdező kommentje:

Hali.

Lenne egy másik bajom :(

Az 5-2. pályán meg kell ölni azt a szörnyet akit már megkellet az elején, úgyhogy egy szobába betereltük,rácsuktuk az ajtót és elégett.

Most meg nem tom megölni...

Hogy lehet megölni?

2011. ápr. 16. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:

youtube...

"resident evil 5 chapter 5-2 boss"

2011. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!