Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Final Fantasy VIIIban Hol...

A Final Fantasy VIIIban Hol tudok találni Steel pipet és Malboro tentaclet? Mit kel csinálnom hogy megkapjap? Milyen szörnyet kel legyöznöm? Mi kel hozá?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy Elastoid kártyábol lehet csinálni steel pipet de nem találom sehol.hol találom meg?milyen területen vagy földrészen?
2009. márc. 16. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont pénteken kerestem steel pipet :D A timber forestben találsz az egyik szörny után. De csak ha 20 szint felett vagy és akkor se biztos. Amúgy én úgy találtam meg, hogy hol lehet, hogy beírtam google-be, és ott kihozott egy honlapot, amin ez rajta van. Azthiszem www.ffonline.com
2009. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Asszem' Elastoiddal csak Lagunáék futnak össze,de steel pipe-t más szörnyektől is lehet szerezni.
2009. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Malboro tentacle-t a névadó szörnytől szerezhetsz.Az Esthar-t határoló vöröses sivatagi részen szokott megjelenni,de vigyázz vele - ganaj egy fajzat!
2009. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!