Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék venni egy XBox 360...

Szeretnék venni egy XBox 360 Slimet, hogyan flasheljem (lépésről lépésre)?

Figyelt kérdés
Ha esetleg tudna valaki linkelni is egy lépésről lépésre tutorialt vagy ilyesmi. Köszönöm.
2011. ápr. 12. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Otthon egyedül megcsinálni, úgy hogy még semmi ilyesmit nem csináltál hát.... én nem próbálkoznék vele.


főleg, most megveszed 50.000-60.000 az új slimet, aztán elrontod.. mert nem egyszerű csak úgy megcsinálni és könnyen el lehet b*szni .


inkább vegyeél olyat ami már alapból ki van flashelve , lehet úgy is venni.

2011. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél xBox-ot ha flashelni akarsz.Akkor inkább PS2.Éljen a multi!(Elég érdekes amúgy, hogy egy teszt alapján mindenki azért nyavalyog, mert sok játékhoz nem érkezik multi, és mert csak multizni szeretnek.Most mi történt, mindenki single módba akar játszani?!)
2011. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Nagyjából vágom ezeket a témákat, csak még e kell tanuljam, eddig mindent magam csináltam.

2. Kösz, már van régóta.

2011. ápr. 12. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
:D azért a ps2 meg az xbox 360 között grafikailag is van egy kisebb fajta különbség:D
2011. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amúgy youtubeon beírod keresőbe , hogy how to flash xbox360 , tuti kiad egy két videót.
2011. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a Szakmunkás képzős hülyegyerek, hogy "VAn egy boxom, oszt hallattam ezt a flesselíst". Ennyire hülye én se vagyok, ismerem a yoputube-ot és guglit is. Próbált ki hogyha beírod miket ad ki. Ha valaki ismer lépésről lépésre tutorialt kezdő XBoxosoknak azt megköszönném.
2011. ápr. 13. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egész biztos, hogy a slimet lehet flesselni.
2011. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet, de nem mindegy milyen a meghajtója. És BÉTA flash van.
2011. ápr. 15. 14:51
 9/10 anonim ***** válasza:
szedd szét először a boxot és nézd meg a meghajtód akkor keresek tutorialt :)
2011. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

SzeretNÉK. Szóval még nem vettem meg.

[link]

Remélem ezzel tudok segíteni. Nem tudom mikori gyártású, meg hogy milyen a meghajtó.

2011. ápr. 17. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!