Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Flasheljem az x-boxot?

Impi Zsolti kérdése:

Flasheljem az x-boxot?

Figyelt kérdés
Első hallásra igen praktikusnak tűnik, de hallottam róla ezt azt.... (pl hogy hamarabb tönkremegy az x-box meg ilyenek)
2011. márc. 28. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne.Nem jobb multizni, mint Single-be lenyomni pár unalmas órát?:-)
2011. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NEE !!
2011. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg meglehet úgy csinálni már pár ezerér hogy tudj multizni ha szerencséd van nem veszi észre a live de attól még előkell rá fizetni..
2011. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha meg akarod fosztani magad az Xbox live-tól, meg a multiplayer örömeitől, akkor igen. De szerintem ez óriási marhaság. Már a második 360-an van, de egyiket sem flasheltem. Igaz, hogy fizetek a játékokért, néha nem is keveset (tudok spórolni, 10k nem egy nagy összeg, meg ugye a hobbymról van szó), de legalább nincs gondom a játékok futtatásával, az automatikus patcheléssel, éa persze az ONLINE JÁTÉKKAL! Tudok venni marha jó dlc-ket, arcade játékokat, és még demokat, videokat is letölthetek a live-ról. Szóval szerintem ne, és nem azért, mert elveszik a gari. Nekem live nélkül nincs is kedvem bekapcsolni a 360-at, olyan mintha csak egy fél konzolom lenne.
2011. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!