Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NAGY SIMS 2-sök! Régen a...

NAGY SIMS 2-sök! Régen a "www.4sims. Org/news. Php" oldallal régen tök jó, meg sok cuccot le lehetett onnan szedni. Még meg vannak ilyen képek, hogy miket szedtem le onnan. Mert sztem azt az oldalt törölték, szóval honnan lehet ezeket MOST letölteni?

Figyelt kérdés

itt van néhány kép, (több is van csak nem akartam az összeset felrakni)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. márc. 29. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

googleval rengeteg letöltős oldalt találsz ahol ezek is fent vannak.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


itt meg rengeteg oldalról a fizetősek is fel vannak téve csak ki kell keresgélni:

[link]

2011. márc. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És nem tudodjátok véletlenül, hogy mivel lehet megnyitni a PACKAGE meg rar fájlokat, mert én csomó mindent azért nem tudok megnyitni. De van daemon tools-om is és Winrar-om is mésem tudok mindenfélét megnyitni,


szóval az lenne a kérdésem, hogy mivel tudnám az ilyen fájlokat is megnyitni és telepíteni?

2011. ápr. 1. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!