Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baj vele? Az a problémám...

Mi a baj vele? Az a problémám hogy még régen feltelepítették nekem a sims 2 alapot. Tök jó volt meg minden. Aztán újra kellett tenni a gépet, azt hittem már nincs rajta de megtaláltam

Figyelt kérdés

és megvan mind a 4 cd, meg van egy olyan mappa h crack ha arra rákattintok egy kis ablak jön ki, de nincs beleírva semmi..(egy olyan ablak amiibe a hibákat szokta kiírni, de ez üres..)

Most mi van ilyenkor????


2008. okt. 26. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van:

- azok cd képek, mintha cd-t használnál, csak most a gépre van rámásolva. próbálj egy setup vagy install feliratú fájlt keresni, és feltelepíteni a játékot onnan.

- azok a már feltelepített játékból a windóz újratelepítése után visszamaradt fájlok. ( mert pl nem lett formázva az a partició amire a játék lett feltelepítve). Ekkor valszeg nem fog elindulni.

- rossz fájlt próbálsz elindítani. A crack fájlt az eredeti játék indítófájljával kell kicserélni, hogy működjön, mertha nem a jó mappából próbálod elindítani, akkor nem csinál semmit, vagy hibát ír ki.

hirtelen enyyi jut eszembe.

2008. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen egy olyan mappában vannak hogy játék cd képben..akkor most mit csináljak??
2008. okt. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!