Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az a GuidBann? Mit lehet...

Mi az a GuidBann? Mit lehet vele kezdeni ha kiirja? Call of Duty 4 EREDETIM van

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy kipróbálok egy cheatet... Bizonyos Artifical Aiming Radar-t... 2x használtam össz mert rossz vele a játék! Egy pár nap múlva lépek fel szokásos szeróra Guid Bann, fellépek máshova ott is...

Megnyitom a CoD4 multit (ugye nem használok x-et mert eredetim van) és csak néhány szeróról dob ki, azokról nem ahol nincs pb dez egyértelmű...

Szeretném tudni, hogy mi ezalól a feloldás, ha van!

Ne azt írjátok pls hogy szerencse hogy bannoltak te béne!


Azért is fontos lenne a megoldás, mert 2 hónapja vettem :)


2011. márc. 18. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
szopacs.Minden pbt használó játékból bannoltak (kivéve azokon a szerókon ahol ez nincs bekapcsolva).tehát dobhatod ki a cdt a kukába.vagy letöltesz egyet másik kulcsal.
2011. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor most a CD-t vagy a keyet dobhatom ki ? :)
2011. márc. 20. 11:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem így akartam kérdezni, hanem hogy amit ha leszedek CoD4, ahhoz jó lesz a mostani CD-m kulcsa?
2011. márc. 20. 11:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!