Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dragon Age:Origins nevű...

A Dragon Age:Origins nevű játékban ki a kedvenc szereplőtök, és miért ő?

Figyelt kérdés
Az én személyes kedvencem,Alistair,mert olyan aranyos,meg jópofa,meg szép!!!!! :D:D:D
2011. márc. 13. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

szép ? :D:D

Leliana amúgy , hogy miért hm , nem tudom tetszett maga a karakter :D meg a háttértörténete is jó volt

Alistair mondjuk tényleg vicces volt , beszólásain rengeteg röhögtem


de héé a saját karakterem is lehet a kedvencem ?xD

2011. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
leliana....mert jo csöcsei vannak:D
2011. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

XD! jók a csöcsei! XD

Egyébként persze,hogy a saját karaktered is lehet a kedvenced! :D

A másik kedvencem nekem még Morrigan,mert tök sokat tok rajta röhögni! Megfenyegettem egy papnőt,Alistair -13 ponttal megutált,Morrigan meg röhögött egy jót,hogy milyen jó fej vagyok! :D

És sikerült magam belopni a szívébe! :D

2011. márc. 13. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Első helyen van nálam Leliana. Azon közhelyes oknál fogva, hogy szép, aranyos (a hangja nagyon tetszett pl.), pozitív szereplő. Aztán jókat röhögtem még Oghrenen, Morriganon is.

Stent is érdekesnek találtam. Az igaz, hogy ő volt a legszófukarabb. Wynne-t nem találtam annyira érdekesnek. Ő pont úgy viselkedik, ahogy az egy öreg mágusnőtől elvárható.

2011. márc. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!