Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 4 kedvelők! Ki a kedvenc...

GTA 4 kedvelők! Ki a kedvenc szereplőtök, melyik a kedvenc autótok, rádiócsatornátok, kedvenc küldetésetek, illetve egyéb kedvenc dolog, ha van?

Figyelt kérdés
Érdekel mindenki véleménye! :) Indokolni is lehet ám. :)
2011. febr. 10. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
utálom mindegyiket csak azért mert nem indul el a gépemen XD
2011. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj, ne már :( Ne lombozz le :(

Egy nap még végigtolod te is, ide látom!

2011. febr. 10. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajna nekem sem megy a gépemen.... nagyon nagyon szeretném játszani....
2011. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző 2 hozzászólóhoz :( Pedig nagyon akartam vele játszani, de a ramom és a vid.karim gyenge hozzá (hogy azta a jó *@&#$ anyját a fejlesztőknek, amiért ilyen erős gép kell hozzá :D
2011. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem azota nem megy mióta ujraraktam a vindózt... am a kedvenc szereplő roman belic és a kedvenc rádióm a JNR.
2011. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem megy nektek :(

Nekem Dimitri Rascalov a kedvencem, rádióban a Journey és kocsiban valami szép banánsárga Turismo :)Na jó, metálos vörösben is jó :)

A kedvenc küldetésem talán amikor randizni kell French Tommal... xD De az állásinterjú sem rossz!

2011. febr. 11. 16:11
 7/7 anonim válasza:
Nekem Hál' Istennek megy a game. Igaz hogy minimum grafikára vettem hogy azért élvezhető is legyen..Most járok a 90.dik küldinél és egyre csak jobb.(persze kód nélkül).A kedvenc verdám az Infernus, kedvenc szereplő Little Jacob.(beszéde miatt) rádiócsatorna nem nagyon. Kedvenc küldi meg nagyon sok van inkább nem sorolnám.. Számomra az év játéka! :D
2011. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!