Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin 2 - Milyen kasztot...

Metin 2 - Milyen kasztot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen karaktert csináljak? Először csináltam egy Nindszát, elvittem 20 ig meguntam mert nem jött be. Csináltam sámánt, elvittem 17 ig, kezdem unni xD. Milyen kasztot ajánlanátok főkarinak? Lényeg hogy erős legyen(ezért örülnék ha leirnátok hogy az ajánlott kaszthoz mijen statokra jó rakni), ne nyirják ki 2 ütésre a majmo k.ban, és erős is legyen.
2011. márc. 12. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Menta harcos csinálj és a védekezés re rakj statban (legalsó a 4 közül) aztán ha betelik akkor rakj a támadásra de hogyha nem szeretnél annyi defet és kevés támadó erőt akk def:tám=2:1 Ez ajánlott szal az a lényeg hogy a defre sokat rakj!!!;)
2011. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi a gyors választ! Mellesleg 18 as szinten, ha a kezdettől csak védekezésrerakom akkor már a kezdő majom kazában tudom szedni a mobokat?
2011. márc. 12. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már tudod de én azért elmennék 20-23 ig és majd azután;)
2011. márc. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én nindzsával nyomom nekem nagyon bejön!!
2011. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Weapons sura (WP) :) Ő fejlődik a leggyorsabban,neki vannak a legjobban készítve farmoláshoz a skilljei:) Probáld ki...Kard Sura:)
2011. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!