Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » HALO REACH, vagy BFBC 2? Ha...

HALO REACH, vagy BFBC 2? Ha van ennél jobb, akkor mondjátok.

Figyelt kérdés
És még az, hogy RDR-ben úgy tudom, hogy a utolsó küld.-ben megha Martson, de akkor hogy lehet megcsinálni azokat a mellékküldetéseket, amiket még nem csináltunk meg?Meg akkor már nem is lehet játszani vel, csak ha újat kezdek?
2011. márc. 3. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Te előre megnézed mi lesz a sztori vége? Mi értelme van így. A választ csak azért nem mondom meg, hogy legalább valami újdonság érjen legalább...

Halo vagy Bc? Eléggé különbözik a kettő, de amúgy most én sem tudok jobb multi fps-t. Illetve a Black Opsot nagyon sokan szeretik.

2011. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, arra ne is válaszoljatok!Tényleg nem lenne túl jó.BO-val játszottam, de nem jött be, nem nagyon tetszett.Ha tudsz ezen kívül vmi jó FPS-t akkor írjad meg.
2011. márc. 3. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Left for dead 1-2. Igazából a Crysis 2 de inkább a Battlefield 3 lesz érzésem szerint jó, de ugye ezekre még várni kell.
2011. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, azok nekem is tetszenek, de nekem olyan kéne ami már megjelent.Azért kösz!
2011. márc. 3. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van kivel játszanod akkor még a Borderlands az, amit eléggé csíptem, de egyedül nagyon unalmas. Többen viszont rohadt jó! Meg aztán az arcade játékok között ott a Blacklight Tango Down, az csak és kizárólag multi, vagy a Breach, vagy a Battlefield 1942.
2011. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!