Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kire mondjátok azt, hogy ez...

Kire mondjátok azt, hogy ez egy jó nő? Melyik a jobb ha valaki kihívóan viselkedik, vagy inkább olyan szerényebb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, ha valaki könnyen, vagy inkább nehezen megkapható? Főleg pasik véleményét várom. (L/17)
2011. jún. 29. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, bocsi, hogy válaszolok, de általában ez úgy van, hogyha a pasi komoly kapcsolatot szeretne, akkor a szerényebb, nehezen megkapható nőt választja.

Ha flörtölgetni akar, laza kapcsolatot keres, magyarán kefélni akar, akkor a kihívóan viselkedő, könnyen megkapható nő a nyerő.

2011. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

úgylátom a pasik alszanak már ilyenkor :D

én egyetértek az elsővel

19/L

2011. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt kapcsolatban egyik fél sem valami árucikk mi könnyen vagy nehezen hozzáférhető.

Ha neked jól esik, legyél kihívó. Ha nem akkor ne. Felesleges magadadat pózokba eröltetni. Vannak emberek akiknek pörgősebb a szexualitása és vannak akik kevésbé érdeklődnek a szex iránt. Olyannak mutasd magad amilyen vagy, és akkor a partner nem vesz zsákbamacskát.

A jó kapcsolat fontos része hogy illjetek egymáshoz ilyen téren is, szóval kifizetődő öszintén kezelni a dolgokat.


Az, hogy összejössz-e azzal a sráccal akit kinéztél magadnak nem csak azon múlik, hogy hogyan viselkedsz, hanem hogy tetszel-e neki, van-e benned valami ami megfogja.

2011. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

A párom haverjai szokták rám mondani, hogy jó nő vagyok. Pedig nem vagyok egy nagyszájú könnyen kapható nőcske, aki mindenét kiteszi. Viszont rendszeresen tornázom, hogy jól nézzek ki a ruháimban.

25N

2011. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt, és nekem kifejezetten tetszedtt a dögössége. Egyáltalán nem akar kihívó lenni, de elég nehéz neki, mivel gyönyörű arca van, hibátlan alakja és nagy mellei....ha egy zsákot húzna magára, abban is írtó szexi lenne. Bárhova megy, necsak a férfi, de a női tekintetek is felfigyelnek rá. Mindezektől függetlenül nagyon reáli, okos nő, hűséges hozzám, de pontosan tisztában van azzal, h egy bombázó. Ennek örülök, mert van önbizalma, és amit eddig eltervezett, mindent elért.

Én szeretem, hogy egy vagány, élettel teli nővel vagyok, mert mi aztán soha nem unatkozunk. Ezek után én már egy átlagos lánnyal nem tudnék együtt lenni.

2011. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia:)

Én 21 éves srác vagyok,és én mindig is úgy gondoltam,hogy egy nő,illetve lány...ha kihívóan viselkedik...akkor az valóban sex-et akar...de valószínű h csak ennyi...de ha szerényebb...és valóban érzem hogy többet szeretne...de nem perverz dolgokkal közli...hanem komolyan beszélget...akkor az valóban 1 rendes csaj.

Szóval én azt válaszolom hogy jobban kedvelem a szerényebb lányokat,és őket jobban lehet szeretni:)

Legalább is a kihívósabb általában nem szeretetre vágyik...hanem hogy kielégítsék...

Bocs ha a válaszom nem tetszett esetleg:S

Üdv: Isti

Szép estét:)

Sziasztok:)

2011. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Én kihívó viselkedés alatt azt értem,például hogy 1 lány a bulikban majdnem mindig más pasikkal smárol, minden pasit ölelget...hát el tudjátok képzelni. Úgy előtudja magát adni, hogy szinte minden pasinak bejön. És az a lány 15 éves.Nem tudok dönteni, hogy melyik viselkedés a jobb, mert minden pasi azt veszi észre előbb. Szóval légyszi írjátok le a véleményeteket:D Nem azért írom, mert olyan akarok lenni, csak kíváncsi vagyok.
2011. júl. 4. 14:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokszor a látszat csal.

Pl. Kihívó lehet egy nő akkor is, ha úgy öltözködik, kihívóvá teszi ha sok a smink rajta, de ez még nem azt jelenti hogy azért néz ki így, mert egy rib*nc és komolytalan, csak egyszerűen ő így érzi jól magát a legjobban. És belsőleg meg egy jólelkű, kedves nőt takar.

Szóval én úgy vagyok vele, hogy először is meg kell ismerni a nőket és csak utána ítélkezni, hogy: "na ez itt, könnyen megkapható csak szexelni akar...stb." Nem biztos hogy így van. Szóval a látszat sokszor csal.

Szerintem nincs olyan, hogy az a jó nő, mert valaki visszafogott szerény, vagy az a jó nő, mert valaki nagyszájú és kihívó. Minden pasinak más és más a jó nő. És egyáltalán nem biztos, ha egy nő kihívó akkor nem tud komoly lenni és ez fordítva ugyanúgy igaz.


27/N

2011. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De én arra lennék kíváncsi, hogy amit leírtam viselkedést arról mit gondol a legtöbb férfi...
2011. júl. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!