Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell kiírni XBOX 360...

Hogyan kell kiírni XBOX 360 játékokat?

Figyelt kérdés

1. Tudom, hogy sokszor fent van, de AZOK NEM PATCHESEK.

2. És azokat próbáltam de nem ment... többször is átnéztem, hogy elrontottam -e de nem...

3. Ha lehet, olyat kérek, hogy benne legyen az ABGX360 Leírása is.

Köszönöm előre is. Üdv.


2011. febr. 23. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Te hülyegyerek,nem mindenki engedheti meg magának hogy eredeti játékokat vegyen:)) Lehet hogy te egy új gazdag vagy de, nem mindenki gazdag!
2013. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hello, megpróbáltam én is ezzel a módszerrel kiírni a Battlefield 3-at! Minden zsírul meg ment minden, de mialatt töltöttem le írta a méretét és gondoltam hogy túl nagya amérete a 8,5 Gb-os dvd-nek! Visszatérve megpróbáltam kiírni és írta hogy kb. 300 megával kevesebb van a dvd-n mint amennyire szükség van! Tudtok valami tanácsot adni hogy mit tegyek hogy ki tudjam írni ezt a játékot?
2013. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Borkó Dániel válasza:
Sziasztok! Én is megpróbáltam a leírtak alapján megírni egy játékot (GTA 5) de azt írta ki az írás előtt, hogy nem fér rá a lemezre. Pedig lemezről másoltam fel, szóval nem értem. Valami ötlet?
2015. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!