Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Emlékeztek még a "gumizás"-ra?

Emlékeztek még a "gumizás"-ra?

Figyelt kérdés
Elsősorban mai harmincasoknak lehet ismerős: sima gatyagumival játszottuk hárman, (vagy én, mint egyke, sokszor otthon székek segítségével). Félhal, egészhal, csillag: ezekre az ugrástípusokra emlékszem, de volt egy csomó!
2009. febr. 13. 21:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éves vagyok. Mi is szoktunk játszani a barátnőmmel még anyukám mutat.


Tök re szeretem.

2009. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves vagyok és alsóban mi is játszottunk :D Lehetett venni speciális gumit is hozzá :D Mi nem neveztük el az ugrásokat, de tudom hogy valamikor rá is kellett lépni, meg egyre magasabbra raktuk, és tök nehéz volt már, amikor térd fölé ért már a gumi :D
2009. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne emlékeznék, én 27 vagyok, isteni szórakozás volt. Én is képes voltam otthon két szék között gumizni.

Nagyon szerettem, az ugrások nevére nem emlékszem. Biztos ez is az ország tájegységeként változott. Én ÉK-en lakom, ilyen ugrásnevek nem jutnak eszembe, amit írtál. Voltak standard sorozatok, hogy mi mi után következik és azt kellett végigugrálni különböző magasságokban (Boka, Térd, Comb).

2009. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
De jó! Nem is gondoltam, h' ilyen fiatalok is játsszák!
2009. febr. 13. 22:12
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam.Nálunk a suliban a szünetekben játszottunk mindig,de otthon maradt a székes megoldás.Felénk úgy hívták,hogy Tipi-topi.Egyébként 26 éves vagyok.
2009. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is játszottam,most 18 éves vagyok. Én is a boka,térd,comb fokozatokra emlékszem.
2009. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nagyon kafa volt, 30 éves vagyok de német fantázianevet viselő performanszra émlékszem, sőt el is tudom ugrálni :)
2009. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
:) De jó, hogy megkérdezted, régen nem jutott eszembe. 31 vagyok és én is meglepődtem, hogy a fiatalabbak is ismerik. Szünetben a suliudvaron játszottuk, a csillagra én is emlékszem.
2009. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok, és én is imádtam ezt a játékot :-)

De jó visszaemlékezni erre!

2009. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok,és mi is állandóan gumiztunk!Azt hiszem nálunk csiki-csuki,tipi-topi meg talán csiszi-csusza volt.De nem nagyon emlékszem,egyiknél "simán" kellett ugrálni másiknál duplán , volt olyan amin lépegetni kellett váltott lábbal meg volt egy amikor ugrás közben hátra kellett csúszni.Ó régi szép idők!
2009. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!