Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokat ajánlotok...

Milyen játékokat ajánlotok XBOX 360-ra? Amik nem túlságosan nehezek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A Need for Speed sorozat az egy rakás ****, kb. annyi köze van a valósághoz, mint a görög mitológiának. Pl. nekimész a falnak 400-zal és épphogy csak behorpad a motorháztető... Játssz a Forza Motorsport 3-mal, itt kikapcsolhatod a kipörgésgátlót, blokkolásgátlót, menetstabilizátort, bekapcsolhatod a sérüléseket és megtudod, milyen az IGAZI vezetés élménye.
2011. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Énis a Black Ops-ot tudom ajánlani! Első játékom Xbox360-ra, könnyű módban játszottam, nagyon szórakoztató volt
2011. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

14:35


Ezt komolyan írtad? :D Vagy irónia?

Csak mert manapság már minden játéknak fent van a végigjátszása youtube-on, még a cod-oknak is, pedig ott csak mész és lősz.


14:48

NFS tényleg szar, és nem is valósághű, de KÖNNYŰ!

És ez volt a kérdés.

Forza-val csak perceket játszottam, nekem GT után valamiért nem jött be, de abba biztos vagyok, hogy jóval nehezebb.

2011. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
NFS ek nekem se jönnek be mostanába. A MW meg a Carbon, talán a PS is elég jó vult, de az U meg a HP annyira nem jönnek be.
2011. jan. 18. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!