Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokat ajánlotok...

Milyen játékokat ajánlotok XBOX 360-ra? Amik nem túlságosan nehezek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilomilo:D Fantasztikus játék:-D Én nem tudom megunni, fantasztikus egy játék!:-)
2011. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mondom ezek jó játékok : burnout paradise, halo wars, halo 3, battlefield 2 modern combat, star wars force unleashed, red alert 3, need for speed undercover, fight night 4, fable 2, transformers. Ezeket elviheted jó olcsón 3500 forintért darabját. tel: 06204291093
2011. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nehéz játékkal még nem találkoztam, max nem kell hard-on nyomni, hanem easy-n.

De amúgy cod részek, nfs részek, meg az ilyen 3 hét alatt készített játékok nem nagyon izzasztják meg az embert.

2011. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
NFS-eket, meg autósokat kicsináltam eddig mind.De vannak ilyen nehéz játékok, amiket nem igazán tudtam játszani, Pl az AC-t se tudtam befejezni, peig alig volt már vissza vmi.De a THE LORD OF THE RINGS: CONQUEST az jó volt, folyamatosan tudtam játszani.
2011. jan. 17. 20:49
 5/14 anonim válasza:
CoD Black Ops de az összes CoD de a nehézségi szint álításával minden játék könnyű.
2011. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ami nem nehez: Assassin's Creed sorozat, Fable sorozat (tenyleg tul konnyu), Meg a legtobb jatek konnyu fokozaton...
2011. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Előző:

Pont azt írta, hogy az AC-vel gondjai voltak.

De nem csak annyi, hogy elakadtál egy feladatnál? Mert arra ott a youtube.

Mert max az lehet, hogy nem tudtad mi a feladat, mert nagyon könnyű játék, halál nélkül végig lehet vinni.

Én is elakadtam, és youtube-on sincs fent ami kéne, de majd megoldom egyszer.

2011. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De, ez a baj.Egy embert kéne megölni, meg is öltem, de nem tudom, hogy hogy tudok visszamenni a Assassin-os cuccba.Mert asszem ACRE-ben vagyunk és ott van egy ilyen tengerre kinyúló erőd és ott kell megölni egy csávót.És nem tudok soha kimenni ebből az erődből, mert bezárták a kapukat.
2011. jan. 18. 11:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Youtube-on keress rá erre:

Assassins Creed walkthrough

Részekre van osztva, olyan part 17 után kezdd el a keresést.

2011. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kössz!EZ NAGY SEGÍTSÉG VOLT!Eszembe se jutott volna, hogy vki feltegye youtube-ra az összes küldit.:)Ott a "HASZNOS"!Tényleg kössz.:)Végre meg tom csinálni.:D(remélem).
2011. jan. 18. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!