Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik játékot...

Szerintetek melyik játékot válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval a szülinapomra szeretnék játékot és ezekre gondoltam :World of Warcraft,Star Wars TFU 2, BatlefieldBad company 2,

szerintetek melyik legyen írhattok mást is


2011. jan. 15. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A world of warcraft mmo, gondolom már sokat hallottál róla, jót is rosszat is, személy szerint engem csöppet sem érdekel ez a játék. Plusz ha tényleg rákattansz, akkor az ugye havidíjas téma.

A Star Wars TFU 2 sajnos nem lett jó játék. A grafikája nagyon szép, de ennyi, elég repetitív az egész, és hamar unalmassá válik. Gyakorlatilag egy-két mozdulattal végig tudod vinni az amúgy igencsak rövid játékot, aztán annyi.

A Battlefield BC 2 egy nagyon jó játék minden szempontból, a multija is le tud kötni hetekre, hónapokra, szóval én ezt választanám.

2011. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor kérj PC-s játékot, ha akarsz vele neten is játszani. A SW TFU 2 nagyon jó kis játék, de 2-3 végigjátszás után megunod, és annyit nem ér. Egy Starcraft 2-ebn, vagy valami netes lövöldözősben, mint a Battlefield több 100 játékóra van, szóval megérik a pénzüket.
2011. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A WoW nagyon jó játék volt, évekre lekötött engem, de sztem Catával naggyon elrontották, tehát már nem ajánlom. A star warsot nem ismerem, de a Bad Company 2 iszonyatjó játék, 2 hete rendeltem meg, alig lehet abbahagyni!
2011. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

WOW:Elég szar játék.Én 1 hónapot nem játszottam vele.

Star Wars TFU 2:Csak az első része van meg az elég jó játék de mivel 2. része nincs meg erről nem tudok mit mondani...

Battlefield Bad Company 2:Én nagyon szeretem a BF játékokat megvan minden rész eredetiben.Én a BC 2 Limited Edition-ra kidobtam 12K-t.Az a Single Playerben nagyon jó az első 3-4 küldetés hogy mindent lerombolsz de utánna már elég uncsi...A multiról ugyan ez a véleményem.Az első 1-2 órában élvezetes hogy minden ami az utadba kerül szétlövöd.(Amúgy a futtatásához is elég erős gép kell).


Nekem is nemsokára itt a szülinapom és én a Battlefield 1943-at kérem(ha addigra megjelenik)vagy még a Medal Of Honort vagy a CoD Black Ops-t.

2011. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a wow nem szar játék, csak annak aki nem érti, vagy nem szereti a stilust. mellesleg battle.net en lehet csinálni 10 napos trialt, lvl 20 ig enged fejlődni, és 10 aranyad lehet, ott kipróbálod, és ha tetszik azt kéred, ennyi
2011. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
itt a karim, [link] ^^
2011. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Forced Unleashed 2 sz@r overrated crap...

WoW nem rossz ha szereted a stilust (en nem)...

BC2 meg hatarozottan jo...


Tehat szerintem az utobbival jarsz a legjobban...

2011. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!