Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ! Hali! 13 éves srác vok! Sok...

! Hali! 13 éves srác vok! Sok játékkal játcom. A következőkkel:GTA, metin2mester, grepolis. Shakes&fidget. és azt akarom tudni hogy: itt játcik e valaki metin2mesteren? és: hanyas? és: tud e jó fejlődőhelyeket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 09:56
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szevasz!


Én játszom, már LvL 86-os, testi wari vagyok. Elmondom, hogy mely szinteken, hol fejlődj.

(A tegnapi frissítés miatt mostantól SD2-be csak LvL 90 alatt lehet bemenni, ez eléggé új dolog, és mostantól SD2-be kötelező az Eventesnél, 5 milláért kapható Belépési engedély használata, gondoltam jó, ha erről értesülsz...:D)


LvL 1-25: Map1

LvL 25-35: Map2 (esetleg Orkok)

LvL 35-50: Orkközép

LvL 50-60: Orkközép, Sötétség Temploma, vagy Kinggel SD2

LvL 60-80: SD2 (talán előtte pár szinttel már mehetsz a Vörös Erdőbe is, ha erős vagy)

LvL 80-83: Vörös Erdő (talán LvL 81-81-n is már mehetsz a Lélekbarlangba is, ha erős vagy)

LvL 83-90: Lélekbarlang

LvL 90+: Map3 (azaz Holtak Földje)


És egy magas szinten (asszem LvL 110-en) már a Map4 is nyitott, ha jól tudom...:D


Remélem segítettem!

Ha még kell help, PM rám a játékban!


Név: Dfoglalo

Birodalom: Kék

LvL: 86

Kentaur szerver, általában CH3


Akinek még segítség kell valamiben, az is rám suttoghat! ;)


Üdv: Dfoglalo

2011. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

CSÁ!

HA KELL VALAKINEK VAN EGY WARIM FULL CUCCAL INGYEN

2011. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sya 66 sámi csajsziii :D (Én!! >.<) Ha kell a nevem akk írj privin!! :P
2013. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!