Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Micsináljak? Kérlek help : S (? )

Micsináljak? Kérlek help : S (? )

Figyelt kérdés
Szoval másfél évet wowoztam de elkezdödött a középsuli és abbahagytam ... most mikor volt szabadidőm swat4eztem meg gta samp-oztam... és ugye már fél éve nem wowozok... és most elkezdett hiányozni.. megint elszetűretném kezdeni de félek hogy függő leszek. mit javasoltok? micsináljak? vagy vlmi más játékot ajánlanátok? nekem mind1 de segitsetek pls.. micsinálnátok a helyembe? elöre is köszi a válaszokat.
2011. jan. 8. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A wow egy nagyon jó játék, de ha úgy érted, hogy nem szeretnél vele játszani, akkor próbáld ki:

call of duty 4 modern warfare,


call of duty: modern warafre 2,


call of duty: black ops


(a black ops a legjobb)


Én is sokat wowoztam nagyon, de most én már call of dutyozok inkább...

2011. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én szeretnék nagyon wowozni mer hiányzik de félek tőle.
2011. jan. 8. 17:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor mondom próbáld ki a call of duty-ot, az lövöldözős, jobb a grafikája is.

Amúgy nem leszel sokáig wow függő ha játszasz is tovább, mert én is csak fél évig voltam függő utána egyszerűen csak meguntam. Most call of dutyot nyomom :D.

Am nem tudom miért félsz a függőségtől, nincs semmi baj azzal ha valaki valamilyen játék függő.

Én már voltam jedi academy függő, wow függő, call of duty függő, doom 3 függő, Mass effect függő, az összessel nagyon sokáig játszottam, és jól éreztem magam közbe :D.

2011. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azért félek a függőségtől mert sokat ülök akkor a gép elött a családban csak problémák alakulnak ki, romlik a szemem stb... amugy én is jol érem magam : )
2011. jan. 8. 17:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy van :D

Nyugi nem fog kialakulni semmi baj a családodban...

És ha romlik a szemed akkor mi van? Én napi 12-15 órát gépezek, de semmi baja nincs a szememnek miért?

Mert szemkímélő képernyőm van... :D

Szerezz be egyet és nyugodtan nyomhatod wowot :D.

2011. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
xD oks köszi a segitséget: D
2011. jan. 8. 18:08
 7/12 anonim válasza:
megoldás: menj ki a szabadba és foglald el magad valami sporttal sokkal egészségesebb...persze mellette lehet gépelni de a csajok se buknak a kockákra :D
2011. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jah igaz ez is egy megoldás :D.

Ajj nekem mindig csak a gép, és a kaja jár az eszembe...

Kajás vagyok!

Meg kocka

De jó ötlet amit mondtál, csak haverokkal cod mp-zni szogtunk.

2011. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyomj valami jó kis Metal Geart. Mindegy melyiket.
2011. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sportoltam de van egy hátbetegségem és azota nem lehet :S..
2011. jan. 8. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!