Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék jobb? A Counter-S...

Melyik játék jobb? A Counter-Strike: Source (Beta), vagy a Call of Duty: Black Ops?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni? Melyik ismertebb vagy az elterjettebb? Melyik a jobb játék?
2011. jan. 2. 01:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Mért a CS-vel még mit lehet csinálni az ölésen kívűl?

Lehet hogy csak az enyém sz*r(pl demo) de nemhiszem!

Szerintem a CS-ben csak ölni lehet és az akár 20 pályán akár 5000 páylán szerintem NAGYON UNALMAS!!!!

SZERINTEM MÉG A COD 1 IS JOBBAN MEGÉRI MINT A CS-SOURCE!!

2011. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Kingkong te télleg nem tudod h mi az a cs!!!!! A fun pályákon általában csak késed vagy semmid sincs alapból.... Mi a faxért nem néztél utána: youtube: counter strike source fun

Qrvára nem tudod hogy miről beszélsz! Nézz már utána mielőtt ugatsz b+


Amugy elfutna a gépemen a black ops?

2011. jan. 6. 22:18
 23/31 anonim ***** válasza:

xD és a késsel mit kell csinálni?

Almát szeletelni :D?

2011. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

És ha nem adsz adatokat a gépedről nem tudom elmegy-e...

Egyábként sokkal többen játszák cod-ot, mind counter strike bármely részét... A source mondjuk nem rossz, de akkor is unalmas!

És King Kong:

Szerintem te tényleg nem tudod mi az a counter strike, vagy csak a demo-t ismered? Ezen kívül tejjesen igazad van!

2011. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Játszottam már olyan pályán ahol csak kés van! És akkor mi van akkor is a lényeg az hogy megöld a másikakat!

És nem a demo van meg nekem!

2011. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
hát nehéz kérdés, van amiben a CSS a jobb, van amiben Black ops, én nem rég kezdtem el a COD: BO -ot, és nem dobtam hátast tőle. CSS -t úgy kb 4 éve kezdtem nyomni (mai napig játszok is vele) és egyáltalán nem unalamas, a fun szerverek már csak hab a tortán
2011. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

ráadásul a CSS-hez már kemény 23683 pálya szedhető le innen

[link]

bőven van választék ;)

2011. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ... ahogy king kong is írta csak az ölésen alapul a játék ....az lényegtelen most késsel vagy karabéjjal.....a cod (a netes változatba) legalább fejlődni kell fegyvereket fejleszteni meg minden lószar ami abban az öskori kulában nincs benne.... olyat h lehet mondani h a cs jobb mint a black ops ...pfff
2011. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én még mindig kiállok a CS melett!
2011. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Valójában ez teljesen ízléstől függ. Van akinek ez a jobb, van akinek az! Lehet hogy valakit idegesít, ha visszatöltődik folyamatosan az élet. Lehet hogy valakinek nem tetszik az, hogy a másiknak az erősebb fegyverrel több esélye van mint neked....de ez fordítva is mind igaz! Én még mindig játszom a CS:S-szal, de mihelyt megjelenik a CoD MW3 és a BF3, azokat azonnal beszerzem mert mindkettő egy kiváló játék lesz!
2011. szept. 11. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!