Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék jobb? A Counter-S...

Melyik játék jobb? A Counter-Strike: Source (Beta), vagy a Call of Duty: Black Ops?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni? Melyik ismertebb vagy az elterjettebb? Melyik a jobb játék?
2011. jan. 2. 01:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Aki cs-t mondja az az őskorban él!


Black ops!!!!!

2011. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
Egyértelmű:Black Ops!!!!!
2011. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem élek az őskorba! Csak sztem az egyszerűen fos! a cod6 még kinézett valahogy, de ez!
2011. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

A black ops eddig a legjobb cod!

(És eredetileg a cod 6, ami nem sikerült valami jól, mert a cég szorulóban volt, elhúzódtak a tárgyalások, és alig maradt 6 hónapjuk, hogy összedobják!)

És leginkább ezért lett ilyen jó a black ops grafikája, mert csak erre a játékra koncentrált a cég, és sok idejük volt nagyon! Szóval tanultak a hibáikból :D.

2011. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet a CS-vel 3 évig játszani?Van kb. 20 pálya 2 csapat akik egymást ölik és ennyi!

A COD ban legalább több pályavan jobb a grafika is!

Én a COD 6-ot már 6 szor kijátszottam de még nem untam meg!

2011. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Kingkongnak mondom hogy a cs-ben kb 20 alappálya és 5000 custom map vam....másrészt a lövés csak egy mod a többi 30 közül (pl. Extreme climb, mini game, surf, deathrun, jail, aim....stb) ugyh sztem előbb nézz utána és utána ugass! Sziaaa...!!! -.-
2011. jan. 5. 23:57
 17/31 A kérdező kommentje:
Amugy én 4 éve CS-zek (1.6, cz & a source is megvan, de inkàbb sourcozok)
2011. jan. 5. 23:59
 18/31 anonim ***** válasza:

De hidd el a black opsot jobban lehet élvezni.

Tudom milyen a cs source, egyszerűen uncsi, hamar megunható, én sem értem hogy lehet olyan sokáig játszani vele. Hamar meguntam. A cod-nak 3-szor jobb a grafikája!

Inkább játszok a cod 1-el, mind a cs akármelyik részével is!

2011. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én is cs 1.6-al kezdtem, még 4 éve. És a kérdező jól mondta, hogy nem csak az, hogy öljük egymást mint a hüjék. pl a fun szervereken rengeteg dolog van, és még az alap páják is többen vannak mint 20. nekem most összesen 124 pálya van a épemen.
2011. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Értelek titeket.

A black ops minden szempontból jobban megéri...

2011. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!