Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sürgős! Honnan lehet letölteni...

Sürgős! Honnan lehet letölteni a Tokyo City Nights mobiljátékot? Gameloft gyártotta.

Figyelt kérdés

lehetőleg angolul,de máshogy is jó,csak meglegyen,ha lehet 240×320-as képméretben,de ha máshogy van az sem baj.

ja és van második része is,az is jöhet,ha tudod honnan lehet leszedni.

kösz!

ja és,mielőtt kérdezné valaki,hogy létezik-e a játék(mert annyira nem addot normális találatot,hogy azthittemnem létezik): [link]


2010. dec. 26. 13:12
 1/3 A kérdező kommentje:

ja és ha ilyen találatokat ad ki:"Nao Yoshizaki Miyu Hoshino Tokyo City Nights"-akkor aznemjó,főleg ha 40 mb körüli fájlokat az sem jó,

(egy mobiljáték általában 1mb körül van)

2010. dec. 26. 13:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem tudom, csak azért írok, mert engem is NAGYON érdekelne! MÁR EGY ÉVE KERESEM, mióta az egyik Skype-ismerősöm beajánlotta!! :S

(Eddig csak japánul találtam meg, de nem letölthető, hanem megvásárolható formában amúgy. De mivel az 2010. novemberében volt, nagy az esélye, hogy azóta fent van valahol...)


14/L

2010. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
talán japánul kéne beírni,de az viszont nemtudom hogyvan.
2011. jan. 2. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!