Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Left 4 dead ilyesztő játék?

A Left 4 dead ilyesztő játék?

Figyelt kérdés
Tudom, h zombis, de, ha nem (nagyon)ilyesztő akkor megszerzem, de ha ilyesztő akkor nem. Nem szeretem azt a játékot ahol szívrohamot lehet kapni...szerintem nincs semmi jó abban.
2010. dec. 25. 15:53
1 2
 11/12 marcipanfelho válasza:
szerintem pedig nem :D nem mondom hogy jobb mint az egy mer én az egyet jobban szeretem, de a kettőben vannak új speciális fertőzöttek, új játékmódok, új szereplők, új fegyverek szal szerintem egyáltalán nem ugyanaz :)
2011. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ én nagyon bírom ezt a játékot:D Rohadtul vicces. Főleg multiban, mikor ott lövöldözik a zombikat én meg bedobok közéjük egy benzines kannát és felgyújtom őket:DDDD Eggyáltalán nem ilyesztő. És a kommentezők közül azokra se halgass akik azt mondják hogy ilyesztő a witch meg a tank. A witch egy kislány aki szarik rád ha nem bántod a tank meg egy mamlasz állat aki célzásképtelenül dobál téged kövekkel...
2011. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!