Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Left 4 dead ilyesztő játék?

A Left 4 dead ilyesztő játék?

Figyelt kérdés
Tudom, h zombis, de, ha nem (nagyon)ilyesztő akkor megszerzem, de ha ilyesztő akkor nem. Nem szeretem azt a játékot ahol szívrohamot lehet kapni...szerintem nincs semmi jó abban.
2010. dec. 25. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fele fele szerintem megveheted. én csak amikor elkezdtem izgultam de nem nagyon ilyesztő
2010. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor tud picit ijesztő lenni lenni, amikor hallom, hogy a Witch sírdogál.Akkor kicsit pánikolok, hogy el ne találjam:D
2010. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
relatív kinek mi az ijesztő!
2010. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
2010. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ijesztö igazán. Tényleg akkor ijedtem meg énis nagyon mikor a Witch rohant utánam, mert olyankor kevés az esélyed túlélni :D

Na meg a Tank elöl futni se kellemes...


Amúgy ha megveszed akkor NE az elsö részt! A második sokkal részletesebb, sokkal több különleges zombi van benne, hosszabbak a pályák, több a fegyver. Szóval minden jobb :)

2010. dec. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kössz az eddigi kommenteket!

Sajna nem a helyesírásommal kapcsolatban kéreztem!


Amúgy a második rész nem menne a gépemen, mert fx 5500-om van és fx 6600-at kér...Egy játéknak fx 6200 volt a gépigénye és az minimum grafon laggolt.

2010. dec. 27. 12:39
 7/12 anonim válasza:
szerintem se az első se a második része nem ijesztő szerintem inkáb vicces amikor jönnek ezrével te meg darálod őket
2010. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 real971118 ***** válasza:
semmi ijesztő nincsen benne sok vicc is van benne mikor rohan neked a bohóc zombi te orbevered és sípol az orra meg csak nagyon ritkány szokott előfordulni hogy a sötétböl neked ront egy zombie meg néha a sötétben fordul elő pár wich én egyszer ijettem meg amikor a shotgunnal lőttem kifele az ajtót és eltrafáltam egy wichet de nem tudot letámadni vert az ajtót szdte szétfele
2010. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 marcipanfelho válasza:
szerintem nem ijesztő...kezdőknek talán kicsit az, de ha belejössz már semmi se lesz ijesztő :D én néha a tanknál bepánikolok de am sztem poén játék :) nézd meg youtubeon a trailerét meg pár videót és döntsd el te, hogy ,,bírná-e a szíved" :D
2011. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Amúgy a második rész nem menne a gépemen"


Semmit nem vesztettél, mert a Left 4 Dead 2 semmi újdonságot nem tartalmaz az első részhez képest. Sőt! Annyira rossz, hogy gyakorlatilag a pályák egy része és azon a szereplők is ugyanazok, mint az első részben. Tehát semmi új nincs benne a nagyobb gépigényen és a sokkal több memóriafogyasztáson kívül.

2011. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!