Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a hátsó ülésre...

Hogyan lehet a hátsó ülésre ülni GTA IV-ben egy taxi hívása után illetve a térképen a zöld jelzéssel kell ellátni azt a pontot ahova szeretném hogy vigyen?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés érvényes a helikopteres városnézésnél is illetve szeretnék még pár dolgot megtudni.


1 - ha egy barátunkkal lemegy a kapcsolatunk szintje 0%-ra mi történik? És ez érinti-e a küldetéseket abban az esetben ha az illetőnél még van?


2 - Van egy küldetés a közepe fele ahol választanunk kell hogy Play Boyt (X) vagy egy másik embert ölünk-e meg (D). Én először Playboyt öltem meg és meg is kaptam a villáját de most mivel szeretném a játék minden pontját megismerni D-t öltem meg. De így nem kaptam meg Playboy villáját amit pedig nagyon szerettem volna. Kérdés: Ez a döntés mennyiben változtatott a játékon illetve hogyan lehetne enyém PlayBoy villája?


3 - Van egy másik küldetés ahol a legvégén lehet választani hogy a megöljük az illetőt vagy életben hagyjuk azzal hogy elsétálunk. Én először lelőttem de most életben hagytam. Kérdés: Mi változik a döntéssel?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat. :)


2010. dec. 22. 15:46
 1/3 anonim válasza:

igazi kérdés: amikor közel van hozzád 1 taxi akkor megnyomod az e betűt,meg áll a taxi és hogyha be akarsz szállni akkor hosszan kell lenyomni az f-et.

1.kérdés: nem tudom de lehet hogy kipróbálom.

2.kérdés: hogyha D-t ölöd meg akkor nem lesz tiéd soha se a villa,és nem változtat a játék menetelén semmit.

3: nem tudom hogy melyik küldetésre gondolsz,mert sok olyan küldetés van ahol ezt ellehet dönteni.

2011. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖÖÖSZ. Azt hittem senki sem tudja. :) A taxis volt az igazi problémám. :D
2011. márc. 13. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában minden lehetőségnél hosszan az F betűt nyomod. Taxi,helikopter nézés stb. Mondjuk rendőrkocsival nem próbáltam. xD
2014. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!